Nenachádzate nábytok podľa predstáv? Riešením je stolár!

Dom a byt:Objavte krásu dreva

Marek 28.05.201517513

Nenachádzate nábytok podľa predstáv? Riešením je stolár!

Každý má sen o krásnom bývaní a pri prvej návšteve predajne s nábytkom z neho zvykne vytriezvieť. Nežijeme už síce v časoch socializmu, ale uniformita ponuky dostala len širší rozmer a viac variácií. Inak je v postate všetko takmer navlas rovnaké. Vykročte z davu, nerezignujte na predstavy a bývajte tak, ako ste si to vždy želali.

Na mieru znamená viac ako len mať nábytok

Marián Pavlov nepredáva len tovar, ale svoju prácu, preto je každý kus nábytku originál, ale aj skutočne kvalitne prevedený kus umenia. V článku Skutočnú exkluzivitu nájdete u stolára sa podrobne venoval pridanej hodnote, ktorú stolár dáva v porovnaní s predajňami nábytku. Výnimočnosť, atypy, zostavenie nábytku podľa obrázka a mnoho ďalších výhod, ktoré žiadny masový výrobca neposkytne.

Masív a jeho výhody

Ak sa rozhodujete, či si vybrať do domácnosti nábytok z masívu, alebo drevotriesky, určite si prečítajte článok Nábytok z masívu! Čo sa oplatí vedieť? Stolár Vladimíra Košuta v ňom predstavuje výhody klasického dreva, formy starostlivosti, aktuálne trendy, ale aj zdravotné a finančné výhody dreveného nábytku, o ktorých sa bežne nehovorí.

Absolútna novinka – kamenná dyha

Kombinácia dreva a kameňa je unikátnym skvostom. V súčasnosti sa práve toto spojenie dostáva do módy. Miroslav Ščur zo spoločnosti  WSD, s.r.o., predstavuje kamennú dyhu ako estetický doplnok, ktorý je možné použiť na klasické drevo, ale aj drevotriesku. Dyha nie je len vizuálou záležitosťou, ale ide o originálne štiepaný kameň, bridlicu. Kamenná dyha je výnimočná nielen svojou štruktúrou spevnenou polyesterom, ale najmä svojou ľahkosťou, a preto môže nahradiť množstvo používaných materiálov na rôznych povrchoch. Všetko o novej dyhe aj trendoch v článku Kvalitu stolára si dopredu overte, kde sa okrem iného hovorí, že dôraz na moderné trendy je znakom kvalitného stolára. A nie je jediný. Prečítajte si, ako sa zorientujete v spleti ponúk.

Skutočné umenie na mieru

„Začiatkom roka 2010 sme rozšírili strojový park o CNC frézu, ktorá slúži najmä na vyfrézovanie respektíve vyrezanie originálnych motívov do dreva a drevotriesky,“ hovorí Pavol Hladík zo stolárstva HOLZ. To je luxusný benefit, ktorý pri klasickom nábytku z obchodu nikdy nedostanete. Náš článok Luxusný nábytok na mieru, hovorí aj o viacerých jedinečných variáciách s nábytkom, ktoré môžete využiť len vďaka precíznej stolárskej výrobe na mieru. Jana Demková zo spoločnosti Artiko hovorí, že napríklad aj kuchyňa, ktorú bežne považujeme len za funkčný priestor, si priam pýta zásah stolára a individuálneho prístupu. V článku Nábytok na mieru pohladí dušu hovorí o tom, ako sa môže stať z bežného zariaďovania skutočne srdcová záležitosť.  Martin Varga z VRG design pripomína, že nábytok na mieru sa netýka len moderných zostáv. Práve naopak. Masívne drevo a tradičné postupy zaručia, že môžete mať aj dobovú nábytok presne podľa vašich plánov. Viac sa dozviete v článku Dobový nábytok môže byť aj na mieru.

Pravý nádych exotiky

Milovníci exotiky a zaujímavých štýlov radi siahnu aj po exkluzívnych drevinách. V článku Čarokrásny nábytok priamo z Indie sa dočítate, že krásny suvenír z Indie nemusíte nosiť na vlastnú päsť a predstavíme vám krásne starožitnosti aj moderné exkluzívne nábytky z masívu. „Indický nábytok, to je o posledného kúska dokonale vypracovaný zručnými stolármi v Indii, nafarbený, výlučne z kvalitného dreva. Palisander, mango, teak, indický agát, to všetko sú exotické dreviny, ktoré pôsobia na prvý pohľad exkluzívne. Presne z takých sa však vyrábajú pravé indické nábytky. hovorí Marcin Artur Koczotowski zo spoločnosti Indigo decor. Jeho krásu a nevšednosť neprehliadnete vy, ani vaši hostia. 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Pavlov

Stolárstvu sa venujem od roku 1997 a ako živnosť to vykonávam od roku 2001. Hlavnou náplňou mojej…

(5/5) 5 referencií
Drevohit s.r.o.

Spoločnosť DREVOHIT s.r.o. pôsobí od roku 2008 a zaoberá sa najmä stolárskymi prácami. Ponúkam…

(5/5) 7 referencií
Miroslav Ščur

Vyrábame komponenty z masívu ako aj z laminovanej DTD, dyhovanej MDF, fóliovanej MDF vo farebných…

(5/5) 1 referencií
Stolárstvo HOLZ

Náša firma sa niekoľko rokov zaoberá výrobou kuchynských liniek, vstavaných skríň, detského,…

(4.4/5) 12 referencií
VRGdesign

Sme VRGdesign, dizajnové štúdio. Zaoberáme sa návrhom a realizáciami exteriérových a interiérových…

(5/5) 7 referencií
indigodecor

V našej ponuke nájdete koloniálny nábytok pre obývačky, jedálne, spálne, predsiene, kancelárie...…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím