Čo prináša život bez bariér?

Dom a byt:Dostaňte sa vyššie

Marek 09.07.20159283

Čo prináša život bez bariér?

Imobilní pacienti túžia po jedinom. Vrátiť sa do plnohodnotného života aspoň natoľko, ako to ide. Z toho vychádza aj idea spoločnosti SPIG, ktorá k svojim výťahom a zariadeniam na zlepšenie prepravy imobilných pripája aj mnoho klubových výhod.

Schodové sedačky

Montáž schodiskového výťahu je jednoduchý spôsob, ako znovu získať plné využitie domova v prípade nemožnosti pohybu po schodoch. Nehoda, alebo staroba často znemožnia vystúpiť po schodoch a práve to rieši schodisková sedačka Platinum. „Používame najmodernejšie technológie, nosnosť je až do 160 kilogramov, má displej a možnosť viacerých tvarov sedačky,“ hovorí o výhodách Monika Ponická zo spoločnosti Spig.  

Schodolezy pre vyššie váhy

Vhodný najmä pre hendikepovaných ľudí na vozíčku. Presun po schodoch na invalidnom vozíku, je možný so schodolezom  na jedno nabitie zvládne až na 40 poschodí. Manipulácia je jednoduchá a bez veľkej námahy. „Výhodou je, že majú nosnosť až 150 kilogramov a sú uspôsobené aj pre elektronické vozíky. Schodolezy z našej ponuky patria zároveň k najrýchlejším na trhu,“ spresňuje Ponická.

Šikmé schodiskové plošiny

Predstavuje špeciálny výťah, ktorý je dodávaný na mieru, preto vie vyhovieť každej stavbe. Spoločnosť Spig dodáva aj atypy, takže si vyberie každý. Možný sklon je pritom až do 70 stupňov pri nosnosti 225 kilogramov. Na plošine vďaka elektrickému obvodu možno jazdiť neobmedzene dlho.

Vždy niečo navyše

Monika Ponická hovorí, že pre klientov ponúkajú aj unikátnu službu v podobe asistencie pri získaní príspevku zo štátu pre hendikepovaných. Pomôžu s vybavením dokladov, podporou, ako aj s informáciami, čo všetko budete potrebovať.

Bonusový klub poteší

Predajom zariadenia sa starostlivosť o klientov zo strany firmy Spig nekončí. Je pre nich pripravený pravidelný časopis Inak obdarení, ktorý vychádza v náklade 3000 kusov a prináša zaujímavé témy pre telesne postihnutých. Bonusový klub prináša zľavy a možnosti zúčastniť sa zaujímavých kultúrnych podujatí a akcií organizovaných občianskym združením Milana Štefánika. Starostlivosť o klienta nerobí zo spoločnosti Spig len predajcu, ale partnera, ktorý poskytne pre zlepšenie života svojim klientom viac ako len zariadenie. 

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 8 referencií
zivot bez barier

Pre príklad si prosím predstavte.. Potrebujete oblek. Pôjdete sa pozrieť do obchodu, nájdete…

schodolez SHERPA N 902

D.d. bola som velmi spokojna s ochotou a komunikaciou, takze referencie len tie…

zdvíhacie zariadenie

Dobry den, spolocnost SPIG nam dodala a montovala plosinu na schodisko…

zivot bez barier
4.8/5 8 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím