Zimná údržba a upratovanie panelákov bez starostí

Dom a byt:Predvianočné upratovanie

Marek 30.11.201521218

Zimná údržba a upratovanie panelákov bez starostí

Čistenie spoločných nebytových priestorov, odhrabávanie snehu, ľadu, čistenie zábradlí, to všetko sú kamene úrazu spolunažívania v bytových domoch. Tento problém rieši spoločnosť Proclean, ktorá sa sústreďuje na komplexné upratovanie bytových domov a so snehom či ľadom si už obyvatelia nemusia robiť nikdy starosti.

 

Sneh bude odprataný podľa požiadaviek mesta

Konateľ spoločnosti Proclean, Ladislav Žilavý vysvetľuje, že čo sa týka snehu, vždy sa riadia podľa konkrétneho Všeobecne záväzného nariadenia v meste. „Ak mesto ustanovuje, že má byť sneh odprataný z chodníkov do 8.00 hodiny, tak to zabezpečíme do tohto času,“ hovorí Žilavý. V prípadne akútneho sneženia okamžite vyrážajú a sneh likvidujú. Už nebude treba hľadať toho, kto má službu vo vchode, či je v práci, alebo na dovolenka. Na zimnú údržbu môžu obyvatelia okamžite zabudnúť a o všetko bude postarané.

Problémy s ľadom nehrozia

Okrem snehu je často potrebné aj udržiavať schody, či chodníky bez ľadu. Pri zimnej údržbe sa o všetko stará spoločnosť. Zaisťuje aj posypový materiál, prípadne rozbíja ľad. Navyše na sneh ani ľad netreba nikoho ohlasovať, spoločnosť Proclean monitoruje podmienky a automaticky prichádza udržiavať okolie domu.

Zimná údržba spolu s upratovaním

Spoločnosť Proclean poskytuje služby zimnej údržby len spoločenstvám vlastníkov bytov, ktoré využívajú aj jej upratovacie služby. Pre ne sa môže rozhodnúť jednotlivý dom, alebo aj vchod samostatne. Upratovanie je možné nastaviť podľa požadovanej frekvencie na raz, alebo aj viac ráz za týždeň. Upratané bude vždy stopercentne, už nikto nebude doplácať na „neporiadnych“ susedov. Čistiace prostriedky a pracovnú výbavu si spoločnosť zabezpečuje sama.

Život v peknom paneláku

Upratovanie spoločných priestorov je častým problémom panelákov. Starší ľudia nevládzu, mladým sa nechce a obvykle sú v systéme čistenia priepastné rozdiely. Preto Proclean zabezpečuje pravidelné ale i jednorazové upratovanie spoločných priestorov bytových domov. Jedná sa o údržbové upratovanie spoločných priestorov vrátane výťahu, schodiska a vstupných priestorov. Táto služba obvykle zahŕňa zametanie a umytie priestorov, umytie výťahu a vstupných dverí, dezinfekcia kľučiek a taktiež umývanie okien. Pritom za cenu, ktorá pre dôchodcu, ani mladú rodinu, nebude problematická. 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
ProClean

Upratovacia spoločnosť PROclean s. r. o., ktorá bola založená s cieľom poskytovať široké spektrum…


Čítajte ďalej

Podlahové kúrenie bez obmedzení

Dom a byt:Teplejší domov

Podlahové kúrenie bez obmedzení


13.10.201521218

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím