Strecha na kľúč aj do týždňa

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Marek 25.03.20155513

Strecha na kľúč aj do týždňa

Strecha na kľúč, bez veľkých starostí. To je idea Arpáda Kacza zo spoločnosti ARRI s.r.o., ktorý sa snaží každému klientovi poskytnúť strešný full servis premyslený do posledného detailu. Spoľahlivosť a rýchlosť sa nemusia rozchádzať, keď otázku strechy zveríte do rúk skutočným profesionálom.

Maximálne desať dní

Spoločnosť ARRI nie je na trhu nováčikom. Preto už vie, čo môže sľúbiť a čo aj presne dodrží. Pri realizácii striech na nový dom je možné zrealizovať komplexnú strechu od siedmich do desiatich dní. Nielen postaviť krov, ale pripraviť celú sedlovú strechu na mieru. Čas v tomto prípade nie je na úkor kvality. O tej hovoria dlhoročné skúsenosti v obore.

Rekonštrukcie od A po Z

Dĺžka rekonštrukcie podľa Arpáda Kacza môže byť ešte kratšia ako výstavba novej strechy. Všetko ale v konečnom dôsledku závisí od pripravenosti podkladov. Pri dobrej firme nemusí klient zabezpečovať ani sanáciu starej strechy. Na kľúč totiž znamená renovácia strechy od likvidácie starej až po vystavenie novej.

Odvoz aj nebezpečných materiálov

V mnohých prípadoch staré strechy obsahovali azbest, ktorý je nebezpečným prvkom. Arpád Kacz vie aj staré azbestové strechy ekologicky zlikvidovať, eliminovať možnosť znečistenia okolia a zabezpečí odvoz sute. Zároveň podľa dohody a projektu vystavia so svojim tímom strechu novú.

Z plochej sedlová

Veľmi častá požiadavka, v rámci ktorej spoločnosť ARRI realizuje komplexné nové zastrešenie starých plochých striech. „Kľúčovým je spraviť dobrú prípravu podkladu, vystavať konštrukciu a celý dom dostane úplne iný vizuál do pár dní. Stačí niekoľko slnečných dní a môžete mať strechu, ktorá vydrží desiatky rokov bez porušenia,“ hovorí Arpád Kacz.

 

 

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
strechynakluc

Ak hľadáte firmu... ... ktorej chcete zveriť jednu z veľmi dôležitých súčastí Vášho domu, ste…


Čítajte ďalej

Strecha na doživotie a do každého počasia. Ako ju získať?

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Strecha na doživotie a do každého počasia.…


26.03.20155513

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím