Strecha na doživotie a do každého počasia. Ako ju získať?

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Marek 26.03.20157536

Strecha na doživotie a do každého počasia. Ako ju získať?

Staviate, alebo sa chystáte rekonštruovať strechu? Prečítajte si nášho stručného sprievodcu stavbou zastrešenia domov. Ak hľadáte tú správnu krytinu, alebo zvažujete rovnú a sedlovú strechu, určite sa vám hodia praktické rady odborníkov na strechy.

Šindle do extrémneho počasia

Vždy čitateľom prinášame zaujímavosti a novinky. Jednu z nich predstavil aj Vladimír Futás. Ide o šindeľ Cambridge Xtreme 9,5°. Jediný materiál svojho druhu medzi skladanými krytinami, zabezpečujúci vode odolnosť strechy už pri sklone 9,5°, bez nutnosti vytvorenia vodotesného podstrešia! Cambridge Xtreme je možné aplikovať na nízke sklony, ale zároveň aj na zvislé steny a teda 90° a na náš trh ho dodáva spoločnosť IKO Slovakia s.r.o. V článku Cambridge Xtreme 9,5° - hviezda medzi strešnými šindľami sa môžete s týmto materiálom oboznámi naozaj komplexne.

Doprajte si kvalitu

Pokladáte exkluzívne strešné krytiny iba za imidžovú záležitosť? Zsolt Zelinka zo spoločnosti DachBau  vás vyvedie z omylu. Viac o  exkluzívnych krytinách a ich kvalitách, dlhej životnosti aj výhodách hovorí v článku Exkluzívne strešné krytiny nie sú len o imidži. Hovorí aj o dôležitosti spoľahlivej firmy. Ako si ju vybrať radí Ľubomír Gallo zo spoločnosti GALLO a hovorí: „Veľmi veľkú úlohu pri konečnom výbere by mali zavážiť aj referencie. Od známych a reálnych ľudí, nielen na stránke.“ Návod na tú pravú firmu podáva v článku Firma na stavbu strechy musí byť odborná a spoľahlivá.

Výhody rovnej strechy

Určite rovná strecha nie je minulosťou stavebníctva. To dokazuje aj Ján Dzoba z firmy Bluestav. V článku Rovná strecha nie je popoluškou hovorí otvorene o dôvodoch, ktoré z rovnej strechy robia zaujímavú možnosť pre bytové, aj rodinné domy. Predstavuje moderné hydroizolácie a  najnovšie trendy v oblasti izolačných možností rovných striech. Aj v súčasnosti stojí za zváženie a investíciu aj rovné zastrešenie. Či už chcete atypický dom, priestor na relax, alebo nižšie investičné náklady. Kvality rovnej strechy sa oplatí zvážiť.

Drevo je neprekonateľný materiál

Nie je prekonané. Nie je minulosťou. Je materiálom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Koncept drevodomov od prahu až po strechu predstavil Mário Kračík. Približuje drevodom a jeho praktickú stránku. Výhody, ktoré drevo poskytuje. V článku Drevené domy od strechy až po dvere sa dozviete, aké je to byť pod drevenou strechou aj to, že drevodom nemusí byť drahší od bežnej klasiky.

Koľko trvá stavba strechy?

Musí byť rýchlosť na úkor kvality? Je za týždeň postavená strecha kvalitná? Dá sa to zvládnuť? Čo všetko zabezpečuje firma, ak stavia strechu naozaj na kľúč? O tom hovorí  Arpád Kacz zo spoločnosti ARRI v článku Strecha na kľúč aj do týždňa.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 4 referencií
Iko Slovakia

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajínách od západnej Európy…

(0/5) 0 referencií
DachBau s.r.o.

DachBau s.r.o. je modernou spoločnosťou, ktorá je schopná ponúknuť predaj strešných krytín a…

(0/5) 2 referencií
Gallo

Firma Gallo bola založená v roku 1993. Svoje meno si buduje už dvadsaťjednen rokov. Hlavnou…

(4.9/5) 7 referencií
BLUESTAV

Ponúkame: - hydroizoláciu striech - klampiarske a pokrývačske práce - tesárske práce - predaj…

(4.1/5) 12 referencií
DREWORLD KM

Zaoberáme sa výrobou nábytku na mieru a ponúkame aj montážne stolárske práce. Nábytok vyrábame…

(0/5) 0 referencií
strechynakluc

Ak hľadáte firmu... ... ktorej chcete zveriť jednu z veľmi dôležitých súčastí Vášho domu, ste…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím