Firma na stavbu strechy musí byť odborná a spoľahlivá

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Marek 25.03.20155181

Firma na stavbu strechy musí byť odborná a spoľahlivá

So strechou je to ako so ženou. Bude to vzťah na dlhé roky. Vybrať si zle preto bude znamenať stres, vyhadzovanie peňazí a koniec – koncov, všetci naokolo vás budú ľutovať. Spoľahlivá firma, čo dodá kvalitné strechy patrí, k tým dôležitejším výberom v živote.

Pozrite sa na minulosť

Každá firma ju má. Niektorá ešte len začína, iná si prenajíma robotníkov aj klampiarov. Najkvalitnejšie firmy stoja na dobrých základoch. Majú za sebou roky na trhu a mnoho kvalitnej práce. „Veľmi veľkú úlohu pri konečnom výbere by mali zavážiť aj referencie. Od známych a reálnych ľudí, nielen na stránke. Dôležitá je aj komunikácia počas stavby a ústretovosť,“ hovorí Ľubomír Gallo zo spoločnosti GALLO.

Kreativita nie je na škodu

Pri stavbe nových striech ide o koncept podľa projektu. Pri rekonštrukcii je to však tak trochu aj o kreativite. „Dobrá spoločnosť je ochotná spraviť úpravy, operatívne sa pripraviť na veci, ktoré sa vyskytli. To vedia len tí, čo majú remeslo v ruke. Vedia pracovať s drevom a nie sú len obchodníci,“ prízvukuje Ľubomír Gallo. Práve schopnosť samotných robotníkov tvorí v konečnom dôsledku kvality firmy.

Odbornosť 

Pri prácach na streche je odbornosť jednou zo základných priorít. Základom je kvalita nielen na krytine, ale vytvoriť kvalitný krov je kľúčom k dlhotrvácnej a bezpečnej streche. Práve Ľubonír Gallo ako tesár pozná, čo všetko ovplyvňuje kvalita strechy, ktorú nevidieť. „Veľmi dôležité je pri práci myslieť na detaily. Napríklad inštaláciu podstrečných fólií, ktoré vytvoria pod strechou kvalitnú izoláciu. Rozhodujúce je dopredu myslieť, či budete mať pod strechou obytné priestory , alebo nie. Prirodzenou súčasťou stavby by malo byť, aby majster poradil aké materiály na vetranie, bezpečnosť aj izoláciu zvoliť,“ rozpráva Ľubomír Gallo.

Kvalitná tesárska práca nezradí

Kvalitné drevo, opracovanie, základ krovu ošetrený správnymi prípravkami. Tesárstvo je umenie, ktoré sa nedá zvládnuť za niekoľko dní. Preto Ľubomír Gallo upozorňuje, že ak chcete mať drevený krov, vždy si overte, aby ten, kto ho bude stavať, to s drevom vedel. Drevo totiž pracuje celý život a správny tesár vie ako ho skultivovať a predísť problémom v budúcnosti.

 

Firma Gallo bola založená v roku 1993. Svoje meno si buduje už dvadsaťdva rokov. Hlavnou činnosťou firmy sú tesárske práce, pokrývačské práce a klampiarske práce. Tesárske remeslo sa v rodine traduje už štvrtú generáciu. Preto tradícia Pradedo - Dedo – Otec – Synovia je zárukou našej kvality. Od svojho vzniku sa pozícia firmy na slovenskom trhu stabilizovala a vytvorila si svoje meno. Pôsobí hlavne v Trenčianskom kraji ale s našou prácou boli spokojní aj v ostatných krajoch, v Českej republike a Rakúsku.

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 2 referencií
Gallo

Firma Gallo bola založená v roku 1993. Svoje meno si buduje už dvadsaťjednen rokov. Hlavnou…

Rekonštrukcia strechy

Rekonštrukcia predstavovala nahradenie pôvodnej šindlovej krytiny plechovou…

Nadstavba RD Jur pri Bratislave

nadstavba pozostáva z dreveného trámoveho stropu, stien zo stĺpikovej…


Čítajte ďalej

Strecha na doživotie a do každého počasia. Ako ju získať?

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Strecha na doživotie a do každého počasia.…


26.03.20155181

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím