Realizácie stavieb bez kompromisov

Dom a byt:Stavby, prestavby, rekonštrukcie

Marek 03.12.201422148

Realizácie stavieb bez kompromisov

Máte sen, plán, dokonca aj 3D vizualizáciu. Určite ste sa stretli aj s tým, ako vám známi povedali, že počas práce na svojom sne museli spraviť veľa kompromisov. Niekedy nebol problém v návrhu, ale v samotnej realizácii. Marek Rucki z firmy Rein ale hovorí, že profesionál nie je na to, aby si veci uľahčoval, ale plnil predstavy. Preto je v stavebnej činnosti nekompromisný a stavby vyzerajú presne tak, ako by mali. O tom hovoria aj desiatky pozitívnych referencií.

Pri stavbe netreba riešiť kompromisy

Spoločnosť Rein je stavebnou firmou s extrémnym dôrazom na komplexnosť dodávok. Práve vďaka nim vie zabezpečiť plynulosť a ich komplexný rozsah vrátane dodávky materiálu. Z referencií Mareka Ruckeho možno vyčítať: „Po vykonaní prác som musel kladne hodnotiť ich kvalitu, rýchlosť a plodnú komunikáciu s majiteľom firmy. Operatívne sme spolu vyriešili vzniknuté problémy. Cena zodpovedá vykonanej práci v rozsahu a kvalite. Keď budem v budúcnosti potrebovať vykonať podobné práce, viem na koho sa mám obrátiť.“ Marek Rucki tvrdí, že cieľom stavby nie je, aby vyzerala tak ako to stavebná firma dokáže, ale aby stavebná firma kompletne dokázala zohľadniť predstavy klienta.

Transparentné ceny

Marek Rukci má na svojej stránke uvedené ceny za realizácie svojich prác. To mnoho firiem nemá. „Nemám dôvod tajiť ani kalkulovať, každý s kým sa dohodnem pozná moje ceny a pozná aj kvalitu práce. Vie, že cena sa nenavyšuje, že sa nehľadajú okľuky ako vyhrať tou najnižšou cenou, ale potom ju zvyšovať. Transparentnosť a férovosť oceňuje každý,“ hovorí Marek Rucki zo spoločnosti Rein.

Záruka je samozrejmosťou

Marek Rukci na svoje dielo dáva pevnú záruku. Je to výsada kvalitnej práce. Jeho inštalácie pred rekonštrukciou a po rekonštrukcii vyzerajú naozaj presne tak, ako si zákazníci želajú. Aj na tento fakt by ako hovorí mohol pokojne vystaviť záruku, no stačí sa pozrieť na referencie a viete, že sú dostatočnou zárukou.

 

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 85 referencií
REIN

REKONŠTRUKCIE A REALIZÁCIE BYTOV A DOMOV! Sme špecialisti na rekonštrukcie a realizácie domov a…

Jadro Necpaly jednoizbový byt.

Vyborna komunikacia, cena vyssia ale primerana kvalite prace a pristupu. Urcite…

Rekonštrukcia bytu 🏢zapotôčky II

S vykonanými prácami firmy REIN sme boli spokojní. Kvalitná práca, dodržanie…

Rekonštrukcia bytového jadra

Veľmi pekne a hlavne kvalitne odvedená práca. Som veľmi spokojná a určite…

REIN
4.7/5 85 hodnotení

Čítajte ďalej

Ako vybrať správne kachličky do modernej kúpeľne?

Dom a byt:Vaša nová kúpeľňa

Ako vybrať správne kachličky do modernej…


21.03.201422148

MarekDom a byt

Nové trendy pre moderné kúpeľne

Dom a byt:Vaša nová kúpeľňa

Nové trendy pre moderné kúpeľne


20.03.201422148

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím