Profi firma znamená profi služby

Dom a byt

Marek 05.05.201515069

Profi firma znamená profi služby

Jedným z poznávacích znamení, či budete so stavebnými prácami spokojní  je aj imidž firmy, s ktorou plánujete nadviazať spoluprácu. Projekty, skúsenosti, referencie sú fajn, no profi firmu prezentuje ešte niečo navyše. Ing. Denis Ulrich zo spoločnosti Vios radí, ako si vybrať firmu, ktorá vám zodpovedne splní požiadavky na cenu, kvalitu aj estetiku.

Lacnejšie vo veľkom

Výhoda väčšej firmy je nielen vo väčších skúsenostiach. Veľkosť zákaziek má zmysel pre možnosť zľavy. „Máme samozrejme možnosť získať zľavy na tovar, keďže pre obchodníkov predstavujeme stabilných odberateľov. Máme iné ceny ako keď si kupuje obklad bežný spotrebiteľ a túto výhodu samozrejme premietame aj do ceny pre nášho zákazníka,“ hovorí o výhodách spolupráce s ostrieľanou firmou Ing. Denis Ulrich.

Komplexnosť

Kvalitná firma nezastane pred problémom. „Vieme posunúť priečky, vybúrať, robíme veľké aj menšie úpravy a pritom zabezpečujeme plný servis. Od búrania až po odovzdanie na kľúč. Nemôže sa stať, že stojíme kvôli problému,“ hovorí Ing. Denis Ulrich zo spoločnosti Vios, kde pracujú vyškolení profesionáli v stavebných oboroch a sú zosúladení pri každej rekonštrukcii ako majstrovský orchester.

Ľudský prístup

Aj profesionál môže mať ľudský a rodinný prístup. Poctivá práca  je totiž základom absencie prípadných chýb, ktoré by sa mohli prejaviť v budúcnosti. „Hlavnou devízou našej firmy je efektivita, absolútna spokojnosť našich klientov a dlhoročné skúsenosti v stavebnej oblasti nás k tomu zaväzujú. Sme zárukou kvality a nadštandardného servisu. Pracujeme priamo, korektne, bez skrytých podmienok a nečakaného navyšovania koncovej ceny,“ hovorí Ing. Denis Ulrich.

Pôsobenie na trhu je dôležitý parameter

Všetko môže vyzerať na prvý pohľad pekne. No až čas preveruje kvalitu. Neraz sa ľuďom stalo, že po pár mesiacoch začal pretekať sprchový kút, či nastal problém na priečkach a firma, ktorá by mala riešiť vzniknutú chybu už neexistuje. „Dĺžka pôsobenia na trhu odzrkadľuje nielen to, že firma má zázemie a nezmizne len čo vám dokončí rekonštrukciu. Je to vlastne aj zrkadlo toho, že s ňou zákazníci boli spokojní. Inak by neprežila,“ hovorí Ing. Denis Ulrich zo spoločnosti Vios. Pri výbere spoľahlivej firmy sa preto určite oplatí prejsť si aj jej rodokmeň.

 

 

Komentáre Disqus.
(4.4/5) 9 referencií
Vios s.r.o.

Sme stavebná spoločnosť so širokým záberom odborných činností v stavebníctve, kde sa aktívne…

F A

1 706

Revitalizácia vchodu

V priebehu 2 týždňov VIOS vymaľoval 5-podlažné schodište domu včítane zábradlí.…

Zakaznik Kv

2 680

Kúpelňa - rekonštrukcia

Maximálna spokojnosť.

Alexandra K

1 803

Rekonštrukcia kúpelne

Veľmi príjemná komunikácia. Boli sme veľmi spokojní s touto firmou. Celá…

Vios s.r.o.
4.4/5 9 hodnotení

Čítajte ďalej

Čo nesmie chýbať v kúpeľni roka 2017?

Dom a byt:Kúpeľňové trendy 2017

Čo nesmie chýbať v kúpeľni roka 2017?


18.01.201715069

MarekDom a byt

Pálená tehla stále kráľovnou stavieb!

Dom a byt:Stavba domu

Pálená tehla stále kráľovnou stavieb!


15.02.201615069

Vios s.r.o.Dom a byt

Know how na skutočný domov

Dom a byt

Know how na skutočný domov


26.01.201515069

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím