Know how na skutočný domov

Dom a byt

Marek 26.01.201516525

Know how na skutočný domov

Postaviť dom je celoživotná investícia. Postaviť ho kvalitne, zodpovedne a na niekoľko generácii by mala byť samozrejmosť. Stavebný firmy sa v mnohom od seba líšia, no dostať stavbu skutočne na kľúč si žiada nielen profesionálneho murára, ale skutočného odborníka na realizáciu domovov.

Skutočný domov na kľúč

Tradícia rozhodne nie je veličina na zahodenie. Na dobrom mene stavia spoločnosť Vios svoju kariéru. Domy na kľúč sú jej prioritou. Pri nich nie je potrebné iba držať sa nákresu, ale zohľadniť množstvo detailov, aby klient po otvorení dverí nespoznal dom, ale našiel skutočný domov. To je prioritné heslo spoločnosti Vios

ktorá zabezpečuje všetko od stavby, cez stierky aj výber vypínačov a ich funkčnosť. Navyše za dielo berie záruky ako celok. „Na elektroinštalačné práce poskytujeme záruku 2 roky! Na stavebné a montážne práce poskytujeme záruku 2 roky! Na prevedené vodárenské práce poskytujeme 2 ročnú záruku,“ hovorí Ing. Denis Ulrich zo spoločnosti Vios, s.ro.

Precíznosť, ktorú spoznáte

Vios je spoločnosť so širokým záberom odborných činností v stavebníctve, kde sa aktívne pohybuje a získavame cenné skúsenosti už od roku 2005. Nevyrástla ako firma s cieľom ziskovosti, ale bola zjednotením odborností jednotlivcov, ktorí sa úspešne podieľali na viacerých väčších aj menších projektoch. „Po rokoch samostatnosti sme sa, pre stále rastúci záujem o naše služby, rozhodli spojiť naše know how a po dôslednom zvážení sme v roku 2013 založili vlastnú firmu, zameranú na výstavby, rekonštrukcie, inštalácie a servis. Prostredníctvom našej spoločnosti vieme nadobudnuté dlhoročné skúsenosti, precíznosť a odbornosť v stavebníctve priniesť priamo k Vám,“ hovorí Ing. Denis Ulrich zo spoločnosti Vios, s.ro.

Keď je práca reklamou

Ing. Denis Ulrich hovorí: „Hlavnou devízou našej firmy je efektivita a absolútna spokojnosť klientov, a dlhoročné skúsenosti v stavebnej oblasti nás k tomu zaväzujú. Sme zárukou kvality a nadštandardného servisu. Jednáme priamo, korektne, bez skrytých podmienok a nečakaného navyšovania koncovej ceny.“ Reklama spoločnosti, to sú ich referencie a množstvo stavieb, ktoré vyrástli pod ich rukami.

 

Spoločnosť Vios zodpovedne rieši stavby rodinných domov, kompletné rekonštrukčné práce bytov, rodinných domov a kancelárskych priestorov. Dokončovacie práce na holo domoch, holo bytoch aj kancelárskych priestoroch, pokladanie obkladov a dlažieb z rôznych materiálov, murárske, maliarske (stierkovanie), škrabanie starej farby, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce a pokladanie parkiet a laminátových podláh. Montáže kuchynskej linky a rozličného príslušenstva, drevených zárubní, dverí, zámkovej dlažby, štiepaného kameňa, či stavanie plotov.

Komentáre Disqus.
(4.4/5) 9 referencií
Vios s.r.o.

Sme stavebná spoločnosť so širokým záberom odborných činností v stavebníctve, kde sa aktívne…

cka

1 730

Rekonštrukcia kúpeľne

s rekonstrukciou sme boli ( a sme ) 100% spokojni

Alexandra K

1 852

Rekonštrukcia kúpelne

Veľmi príjemná komunikácia. Boli sme veľmi spokojní s touto firmou. Celá…

Zakaznik Kv

2 705

Kúpelňa - rekonštrukcia

Maximálna spokojnosť.

Vios s.r.o.
4.4/5 9 hodnotení

Čítajte ďalej

Čo nesmie chýbať v kúpeľni roka 2017?

Dom a byt:Kúpeľňové trendy 2017

Čo nesmie chýbať v kúpeľni roka 2017?


18.01.201716525

MarekDom a byt

Pálená tehla stále kráľovnou stavieb!

Dom a byt:Stavba domu

Pálená tehla stále kráľovnou stavieb!


15.02.201616525

Vios s.r.o.Dom a byt

Profi firma znamená profi služby

Dom a byt

Profi firma znamená profi služby


05.05.201516525

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím