Plastové okná nemusíte meniť, stačí ich opraviť!

Dom a byt:Vylepšite si výhľad

Marek 26.03.201812530

Plastové okná nemusíte meniť, stačí ich opraviť!

Správny servis a starostlivosť o plastové okná výrazne predlžuje ich životnosť. Nechajte si okná skontrolovať, upraviť a zistiť, čo potrebujú, aby lepšie slúžili.

Odstránenie problémov po zime

Zima je na konci a ľad, mrazy a striedanie teploty, ako aj rozdielna teplota medzi vonkajším a vnútorným prostredím plastu neprospieva. Preto je po zime ideálne skontrolovať osadenie, aj položenie okien a prípadne ich upraviť. Pretože napríklad aj kovania na plastových oknách treba raz za čas premazať, dotiahnuť, nastaviť. Ako hovorí Peter Šarmír zo spoločnosti Extraplast: Plastové okno vydrží aj päť rokov bez údržby, ale komfort v byte sa dramaticky zhoršuje. Prehliadka, či malá investícia do pravidelného servisu však zlepší pocit z bývania a v konečnom dôsledku usporí vysoké náklady na výmenu okna.

Oprava aj na počkanie

Spoločnosť Extraplast pôsobí v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, v Senci, Malackách, Piešťanoch, a Dunajskej strede.  Servisné vozidlá majú vybavené celým spektrom náhradných dielov a súčiastok, vďaka čomu dokážu najhlavnejšie problémy opraviť na počkanie. „Prakticky každé okno sa dá opraviť, je len dôležité vedieť ako. Zatiaľ žiadne poškodené okno nebolo potrebné meniť,“ hovorí Peter Šarmír.

Pomoc pre tých, čo nemajú u koho reklamovať

Stáva sa to často. Stavebná firma vám dodala okná a zrazu sa vyparila. Nemáte u koho reklamovať ani samotnú prácu ani okno. Netreba zúfať. Aj na takéto situácie pamätá Peter Šarmír a hovorí: „Našou prioritou je poskytnúť servis okien , aj tým, ktorých výrobca alebo dodávateľ už dávno neexistuje.“ Vďaka množstvu skúseností dnes spoločnosť nemá problém s opravou akejkoľvek značky okien. Dokonca aj takej, ktoré značku de facto nemajú. Opraviť sa dajú.

Môžete platiť aj kartou

Spoločnosť Extraplast vyšla v ústrety aj zákazníkom, ktorí nechcú využívať hotovosť. Pripravila si preto možnosť platby kartou. Vďaka prenosnému terminálu už nemusíte vyberať peniaze, opravu aj renováciu okien zvládnete pohodlne, pomocou platobnej karty. Je to výhodné a pohodlné riešenie. Bez starostí a komplikácií.

Obhliadka je bezplatná

Peter Šarmír verí svojej práci a zakladá si na výsledkoch. Nepotrebuje teda účtovať poplatky za nezáväzné obhliadky, alebo zistenie stavu: „Neúčtujeme si žiadne poplatky za obhliadku, ani určenie problému, kalkuláciu opravy a neberieme zálohy. Navyše obhliadky vykonávame do 24 hodín po nahlásení, vieme opravovať aj súrne poškodenia okamžitým výjazdom.“ Aj preto je spoločnosť Extraplast na trhu už 25 rokov a referencie ukazujú, že mnohým klientom ušetrili kompletnú výmenu okien.

Ak máte akýkoľvek problém s oknami, kontaktujete spoločnosť Extraplast.

Komentáre Disqus.
(5/5) 10 referencií
Extraplast

Poskytujeme pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov, núdzové otváranie zamknutých…

Servis okna

Odporúčam p.Šarmíra je veľmi šikovný,ústretový a vie aj poradiť po tel…

Peťo BA

1 622

servis okien

Profesionalny servis na veľmi vysokej úrovni.Držím palce,len tak ďalej…

Matej213

1 287

Oprava balkonovych dveri

Dakujeme za opravu balkonovych dveri. Prehladna internetova stranka,kde clovek…

Extraplast
5/5 10 hodnotení

Čítajte ďalej

Servis okien v Bratislave odstráni prefukovanie aj rosenie!

Dom a byt:Okná

Servis okien v Bratislave odstráni…


08.01.201612530

MarekDom a byt

Predlžte život a spoľahlivosť plastových okien!

Dom a byt:Okná pre Váš domov

Predlžte život a spoľahlivosť plastových…


26.01.201512530

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím