Nová kuchyňa na Vianoce - ideálny darček!

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Marek 23.11.201717806

Nová kuchyňa na Vianoce - ideálny darček!

Vianoce sú tradične obdobím darčekov a prekvapení.  Skúste si tento rok namiesto vecí ako pyžamo, ponožky, alebo tepláky dopriať spoločný dar do domácnosti. Takým môže byť napríklad kuchyňa, alebo aj detská izba, či nová pekná predsieň.

Vianoce s novým nábytkom

Stojan Harmatha zo spoločnosti KBA Kuchyne hovorí: „Už niekoľko rokov si všímam zaujímavý trend. Ľudia nechcú vyhadzovať peniaze za zbytočnosti, nezmyselné darčeky, ale radšej investujú do nového domova. Je to veľmi efektívny spôsob, ako si vynoviť bývanie a dať si napríklad spoločný rodinný darček.“ Takto si môžete darovať nielen novú kuchyňu, ale napríklad pre študenta novú izbu, navrhnúť predsieň do domu. Investícia do takéhoto spoločného darčeka rozhodne nie je plytvaním peňazí.

Búrania sa báť nemusíte

Počas sviatkov prirodzene nikto nechce vŕtať do steny, upratovať, či rekonštruovať. Navyše vianočné koláče sa vždy pečú na starých spotrebičoch najlepšie. Pri novom nábytku ako darčeku sa nemusíte báť, že si Vianoce pokazíte rekonštrukciou. „Kuchyňu, alebo nový nábytok skonzultujeme, pripravíme a navrhneme. Do 20. decembra máme čas a klient si tak už pod vianočný stromček môže uložiť novú 3D vizualizáciu nábytku spolu s darčekovým certifikátom. Návrh je pripravený profesionálnym dizajnérom a tak už samotný nákres novinky pôsobí luxusne,“ hovorí S. Harmatha.

Využite čaro prekvapenia

Výhodou darovania rekonštrukcie nábytku, alebo kuchynskej linky je možnosť momentu prekvapenia. Ak totiž prídu už majstri, alebo si spolu partnerom chodíte vyberať kuchynskú linku, nejde o žiadne prekvapenie. Predstavte si však, že partnerke pod stromček darujete poukaz na novú kuchyňu, o ktorej už dávno sníva. S peknou 3D vizualizáciou vo vašom prostredí, ktorú však môže následne ešte upraviť. Nebolo by to skvelé prekvapenie? O radosti detí z novej izby, ktorú im rodičia ukážu pod stromčekom netreba ani hovoriť. „Pre takéto milé prekvapenia pripravujem pre klientov špeciálne darčekové vianočné poukážky a nákresy, aby si mohli čaro daru ešte viac vychutnať,“ hovorí Stojan Harmatha

Vianočná akcia v KBA kuchyne

Premýšľate nad nápadom dopriať si pod stromček rekonštrukciu? Rozhodne sa oplatí využiť aj vianočné akcie a darčeky. „Pre každého, kto si u nás príde objednať kuchyňu, izbu, študentský nábytok, čokoľvek, máme pripravené vianočné prekvapenie. Nechcem prezrádzať detaily, no stojí za to a každý bude spokojný,“ hovorí S. Harmatha.  

V novom roku o niečo krajší

Výhodou objednávky nábytku pred Vianocami je nielen to, že máte super tip na darček, ale aj fakt, že celé sviatky si užijete v pokoji, spoločne a v radostnom očakávaní na novú vec. Pohodu si nenarušíte neporiadkom ani rekonštrukciou a v novom roku vás už bude čakať nový nábytok. Skvele načasované!

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 38 referencií PRO
KBA.sk - kuchyne na…

Stačí, ak odmeriate veľkosť priestoru do ktorého má byť kuchynská linka vsadená a pošlete nám ho e…

TV jedálenský stôl

S mojím stolom na mieru som veľmi spokojný, komunikácia s KBA bola výborná a…

Kuchyňa na mieru

Vizualizácia a realizácia kuchynskej zostavy na mieru

Jozef Rosko

1 501

Nábytok na mieru

maximálna spokojnosť, skvelý prístup

KBA.sk - kuchyne na…
4.7/5 38 hodnotení

Čítajte ďalej

Ako sa krásna kuchyňa vošla do malého bytu

Dom a byt:Kuchynské trendy

Ako sa krásna kuchyňa vošla do malého bytu


29.03.201617806

KBA.sk -…Dom a byt

Maľované kuchyne čoskoro na Slovensku

Dom a byt

Maľované kuchyne čoskoro na Slovensku


29.10.201517806

MarekDom a byt

Prevratné technológie menia kuchyňu na nepoznanie

Dom a byt:Kuchyne

Prevratné technológie menia kuchyňu na…


06.04.201517806

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím