Luxusné a estetické variácie krbu v paneláku

Dom a byt:Zahrejte sa počas zimy

Marek 24.11.201719017

Luxusné a estetické variácie krbu v paneláku

Krb si kupujeme z rôznych dôvodov. No jedným z najhlavnejších je estetický pôžitok, ktorý nám do bytu prináša. Typickým príkladom sú biokrby. Sú naozaj vytvorené s citom, aby sa stali doslova šperkom.

Krásne a estetické

Biokrb je rýchle riešenie pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať pozitíva živého plameňa a užiť si romantiku pri krbe aj v byte, na chate, či v dome bez nutnosti budovania a servisovania komínov. Moderné biokrby sú rôznych tvarov a vyhotovení, ulahodia aj modernému bývaniu. Rámy majú množstvo farieb od bielej, cez čiernu až po patinované. Sú luxusné a striekané práškovou žiaruvzdornou farbou odolnou voči poškriabaniu a agresívnym čistiacim prostriedkom.

Dokonale verný krb

Biokrby sú voľbou číslo jedna do klasických panelákov. Bez komínu, sekania a splodín. No predstavte si, že chcete skutočný krb. Taký ako ste videli v lesných zruboch, alebo v tradičných dreveniciach. Aj to je vďaka biokrbom možné. Stavte na zabudovateľnú biokrbovú vložku. Je možné ju umiestniť do sadrokartónovej steny a vytvoriť si tak jedinečný dizajn skutočného krbu, alebo lesného zrubu napríklad v rohu obývačky. Návštevy budú očarené a vy budete mať izbu snov, ktorú ste si mysleli, že v paneláku musíte oželieť.  Vložka je vyrobená na Slovensku a patrí k najkvalitnejším na trhu. Jej výhrevnosť je 3 kW/H,

Nádherné keramické dielo

Nádhernou kapitolou a luxusným segmentom biokrbov je keramická línia U Turn. Tieto biokrby sú výsledkom kvalitnej ručnej práce a povrch tvorí hladká lesklá glazúra. Sú nádherným dekoračným prvkom a plne nahradia sviečky u vás doma. Výška biokrbov je bezmála 30 centimetrov a keď sa rozhoria, ich krása vynikne naplno. Ide o skvelý darček, ktorý ocení rozhodne každý, ale ak chcete obdarovať sami seba, nech sa páči. Vďaka ručnej práci sa totiž tento biokrb stáva doslova umeleckým dielom, ktoré si zaslúži postavenie napríklad na komode, konferenčnom stolíku, alebo aj netradične, ako vianočná dekorácia k štedrému stolu.

Vylepšite si zážitok z biokrbu

V biokrbe horí bio etanol. Mnoho ľudí si myslí, že nemôžu zažiť autentický pocit ako pri skutočnom krbe. Omyl. Bio etanol je upravený tak, že jeho plameň je na nerozoznanie od plameňa v klasickom krbe. Ale čo pahreba a ohnisko? Aj to je riešiteľné. Volfrámové vlákno pripomína žiariace uhlíky v pahrebe. Na obloženie ohniska si môžete kúpiť kamienky, alebo priamo špeciálne keramické drevené polienka na nerozoznanie od skutočnej brezy, alebo bukovej halúzky. Zážitok z plameňa tak bude skutočne stopercentný.   

Komentáre Disqus.
(5/5) 18 referencií PRO
LACNÉ BIOKRBY

Sme spoločnosť so sídlom v Lučenci, ktorá vznikla v roku 2009 založením živnosti Stanislav Šproho -…

Matisova

1 1269

Biokrb EASY hnedý

Ďakujem veľmi pekne za nákup. Bola som veľmi spokojná. Odporučila som Vás ďalej…

Kvalitný biokrb za nízku cenu

Biokrb Classic je kompletne vyrobený na Slovensku s dôrazom na vysokú kvalitu…

Biokrb EASY - ľahký a účelný

Vďaka nízkej hmotnosti ho môžete zavesiť na sadrokartónovú stenu, alebo s…

LACNÉ BIOKRBY
5/5 18 hodnotení

Čítajte ďalej

Vianočné teplo rodinného krbu aj v byte!

Rodina:Vianočné inšpirácie

Vianočné teplo rodinného krbu aj v byte!


30.11.201619017

LACNÉ BIOKRBYRodina

Biokrb – ideálny spoločník do panelákov

Dom a byt:Teplo Vášho domova

Biokrb – ideálny spoločník do panelákov


08.09.201519017

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím