Exkluzívne strešné krytiny nie sú len o imidži

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Marek 25.03.20156315

Exkluzívne strešné krytiny nie sú len o imidži

Ponuka strešných krytín je nesmierne široká. Ako si vybrať tú pravú? Každý chce získať najlepší tovar za najlepšiu cenu. Pokiaľ chcete najlepšiu životnosť, kvalitu aj atraktívny dizajn exkluzívne krytiny určite neobchádzajte. Nie sú iba imidžovým prvkom.

Francúzsky - mediteranský štýl

Iný výzor aj rozdielna kvalita. To je prednosť exkluzívnych krytín, ktoré ponúka

Zsolt Zelinka  zo spoločnosti DachBau a dodáva, že sa vôbec nedajú porovnať s klasickou škridlou. „Už len taká maličkosť, že pri rezaní škridle sa lámu aj diamantové vrtáky a rezné kotúče,“ hovorí Zsolt Zelinka. Výnimočná tvrdosť už sama o sebe predpokladá nesmierne dlhú životnosť. Základom je vysokokvalitná hlina a použitie technológií, ktoré robia zo škridly Imerys naozajstného lídra v otázke krytín.

Exkluzívna škridla aj na bežnej konštrukcii

Sú pevné, no čo sa týka váhy, nelíšia sa od konkurencie. Preto ich je podľa Zsolta Zelinku možné klásť aj na bežné krovy, ktoré udržia klasickú škridlu. Neexistujú prakticky žiadne obmedzenia pri inštalácii. Je však nesmierne dôležité klásť škridlu odborne. Čas na položenie exkluzívnej škridle zaberie aj profesionálom zo spoločnosti DachBau asi dvojnásobný čas v porovnaní s inými krytinami. Predĺžený čas pokládky sa však kompenzuje skutočne unikátnymi vlastnosťami.

Škridly s doživotnou zárukou

Zsolt Zelinka ponúka vo svojom portfóliu aj takéto strešné krytiny. To, čo je pre mnohých výrobcov nesplniteľný sen, v exkluzívnom segmente je doživotnosť celkom bežnou záručnou dobou. Ak chcete kvalitnú strechu a nie je pre vás prioritou mať to najlacnejšie na trhu, exkluzívnejšie krytiny určite stoja za zváženie. Nielen preto, že nasadia krásnu korunu domu, ale bezstarostne budete pod strechou spávať aj počas najsilnejších búrok.  

 

Firma DachBau s.r.o. bola založená v roku 2008. Od začiatku svojho pôsobenia sa sústreďuje na kompletnú realizáciu striech (vrátane opráv a rekonštrukcií), strešných okien a klampiarskych prvkov, predaj strešných krytín od rôznych špičkových firiem a doplnkov – všetko za výhodné ceny vrátane zabezpečenia dopravy. 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
DachBau s.r.o.

DachBau s.r.o. je modernou spoločnosťou, ktorá je schopná ponúknuť predaj strešných krytín a…


Čítajte ďalej

Strecha na doživotie a do každého počasia. Ako ju získať?

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Strecha na doživotie a do každého počasia.…


26.03.20156315

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím