Cambridge Xtreme 9,5° - hviezda medzi strešnými šindľami

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Marek 24.03.20155286

Cambridge Xtreme 9,5° - hviezda medzi strešnými šindľami

Možno hľadáte ľahkú, spoľahlivú trvácnu, vysoko odolnú strešnú krytinu. Ak si vyberáte z praktických dôvodov medzi strešnými skladanými krytinami, predstavujeme vám skutočnú elitu. Samolepiaci 3D šindeľ IKO Cambridge Xtreme 9,5° „Je to jediný materiál svojho druhu medzi skladanými krytinami, zabezpečujúci vodeodolnosť strechy už pri sklone 9,5°, bez nutnosti vytvorenia vodotesného podstrešia! Cambridge Xtreme je možné aplikovať na nízke sklony, ale zároveň aj na zvislé steny a teda 90°, hovorí Ing. Vladimír Futás zo spoločnosti IKO Slovakia s.r.o.

Strecha na skutočné extrémy

Dalo by sa povedať, že je železným mužom medzi asfaltovými šindľami. Okrem toho, že má Cambridge Xtreme najširšie možné využitie od 9,5°-90° tiež je tento unikátny strešný materiál odolný voči silným vetrom a vetrom hnanej dažďovej vode. „Jeho silu vydržať v extrémnych podmienkach dokazuje aj záznam z náročných testov, ktoré simulujú extrémne počasie, ktoré v Európe nastáva len raz za 50 rokov!,“ hodnotí Vladimír Futás zo spoločnosti IKO Slovakia.

Čím je Cambridge Xtreme výnimočný?

Šindeľ Cambridge Xtreme je laminovaný šindeľ s 3D vzhľadom, určený pre najnáročnejších klientov. So svojim jedinečným vzhľadom sa podobá na šindeľ Cambridge Xpress, ktorý v sebe kombinuje vysokú flexibilitu a architektonickú slobodu s jedinečnou materiálovou odolnosťou.

Výzor pravého šindľa

Nie je to len úžitková prednosť, čo hrá v prospech Cambridge Xtreme. Každý chce mať strechu nielen funkčnú, ale aj krásnu.  „Strecha pokrytá takýmto šindľom je veľmi podobná prírodnej bridlici, respektíve tradičným dreveným šindľom a cenovo ostáva na úrovni kvalitných šindľov. Dve vrstvy šindľa zaručujú výnimočnú mechanickú odolnosť a zároveň flexibilitu. Jeho aplikácia je vďaka nepravidelnému tvaru veľmi jednoduchá a rýchla,“ hodnotí estetické aj funkčné kvality Vladimír Futás.

Extrémna záruka

Spoločnosť IKO Slovakia na daný produkt poskytuje až 30 ročnú limitovanú záruku a 15 ročnú platinovú záruku, ktorá v prípade zatekania strechy garantuje opravu strechy a náhradu škody až do výšky 100%. Životnosť produktu je až 40 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu. Je dostupný v 4 exkluzívnych prírodných farbách. Keramizovaný granulát na povrchu zabezpečuje UV ochranu a farebnú stálosť počas celej životnosti.

Pre koho je šindeľ vhodný?

Strešné šindle Cambridge Xtreme sú vhodné na nové strechy, ale vďaka svojej nízkej hmotnosti sú obľúbené pri renováciách (hmotnosť cca 12kg/m2). Oproti tradičným strešným materiálom nečaká majiteľov domov dlhý rad zmien ako  inštalácia paropriepustnej fólie, latovania, nové klampiarske prvky, vysunutie strešných okien a ich úprava v interiéri. Naplánovanie prác súvisiacich len s prekrytím šindľov je tak oveľa jednoduchšie  a časovo menej náročné ako pri celkovej renovácii. Pri kúpe šindľov vás neprekvapia  vysoké ceny jednotlivých tvaroviek, pretože samotné doplnky sa vyrábajú zo základného šindľa vyrezávaním.

Výhody renovácie šindľových striech v skratke

- Prijateľné  materiálové náklady

- Žiadne starosti s likvidáciou opotrebovaného materiálu

- Rýchla  aplikácia novej vrstvy bez špeciálnych meraní

- Možnosť aplikácie až 3 nových (spolu 4) vrstiev šindľov!

- Životnosť každej vrstvy 30 -40 rokov!

 

 

Spoločnosť IKO je  lídrom v oblasti strešných a hydroizolačných materiálov v Európe. Novým myslením a technologickou inováciou zlepšujú kvalitu života našich zákazníkov. IKO je jediný výrobca, ktorý je schopný kontrolovať celý výrobný proces, distribúciu, až po predaj vlastných produktov koncovému zákazníkovi. IKO nevyrába produkt, ale ponúka riešenia, po ktorých zákazníci túžia.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 4 referencií
Iko Slovakia

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajínách od západnej Európy…

kumi

1 2703

strecha

Veľmi spokojný.

Dodanie materiálu

Spolupráca s firmou IKO Slovakia je na vysokej úrovni.

armast

1 872

Dodanie materiálu

Som spokojný s produktom. Komunikacia je velmi dobrá. Informacie podané…

Iko Slovakia
5/5 4 hodnotení

Čítajte ďalej

Strecha na doživotie a do každého počasia. Ako ju získať?

Dom a byt:Strecha pre Váš domov

Strecha na doživotie a do každého počasia.…


26.03.20155286

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím