Bezpečnostné dvere pre náročných

Dom a byt:Nové dvere pre Váš domov

Marek 12.11.201429383

Bezpečnostné dvere pre náročných

Kúpa bezpečnostných dverí je investícia na desiatky rokov. Nie je preto dôvod šetriť, ako na kvalite, tak aj dizajne. Je mnoho typov bezpečnostných dverí a medzi jednotlivými môže byť cenový rozdiel aj 300 eur. O tom, že nejde len o obchodnú maržu, ale markantné rozdiely v kvalite hovoril Patrik Župánek z firmy Rolkom.

 

Rozdiely na prvý pohľad nevidieť...

Bezpečnostné dvere sa nekupujú na pohľad. Lacnejšie typy bezpečnostných dverí z Číny sú obvykle typizované pre štandardné rozmery a múry. Kvalitnejšie dvere sa vyrábajú podľa rozmerov presne na mieru. K tomuto typu patrí aj výrobca Exkluzív, ktorého predstavuje Patrik Župánek: „Bezpečnostné dvere Exkluzív sa na slovenskom trhu vyrábajú od roku 1996. Boli vyvinuté v spolupráci s Kriminalistickým a expertíznym ústavom v Bratislave tak, aby spĺňali najnáročnejšie bezpečnostné a protipožiarne kritéria, podložené certifikátmi.“ To sú dôvody pre ktoré firma Rolkom dodáva tieto dvere po celom území Slovenska.

Bezpečnejšie bezpečie

Medzi hlavné prednosti kvalitnejších dverí, na ktoré sa treba informovať patrí najmä viacbodové uzamykanie ovládané cylindrickou vložkou ISEO R-6. Pri dverách Exkluzív je diskrétne ukryté a rovnomerne rozložené po obvode dverí. Päť-bodový uzamykací systém tvoria západky z oceľovo-karbidového materiálu. Ľahké otváranie umožňuje trojité zavesenie na oceľových pántoch zabezpečených proti zosadeniu. Vystužená zárubňa obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory,“ hovorí o bezpečnosti Župánek. Kvalitné mechanizmy vydržia prakticky celý život a vyššia investícia v tomto prípade pokojne môže znamenať investíciu celoživotnú.

Zárubňa vo farbe dverí

Bezpečnosť aj krása v jenom. To sú dvere Exkluzív, dodávané výlučne s bezpečnostnou zárubňou. To je výhoda oproti iným typom bezpečnostných dverí, kde je zárubňa v inej farbe, ako dekor dverí. „Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrobené z oceľovej platne hrúbky 1,5 mm. Po celej ploche sú vystužené oceľovými profilmi, ktoré zabezpečujú stálosť tvaru. Dvere aj so zárubňou tvoria výrobok, ktorým môžeme garantovať vysoké požiadavky zákazníkov na bezpečnosť majetku, nároky na tesnosť, zvukovú a protipožiarnu izoláciu a v neposlednom rade aj dizajn, ktorý je jednotný,“ vysvetľuje Patrik Župánek z firmy Rolkom.

 

Vylepšená záruka

Bežné dvere poskytujú štandardnú záruku dva roky? Ako je to s dverami vyššej cenovej hladiny? „Na rozvorový mechanizmus je sedemročná záruka, čo podstatne presahuje bežný štandard,“ hovorí Patrik Župánek a v skratke vymenúva výhody bezpečnostných dvier Exkluzív.

cena od 790,-€ dvere so zárubňou + montáž 139,-€

5-bodový bezpečnostný systém

III. bezpečnostná trieda - tajné s certifikátom, tlmivosť dverí 39 dB

dodávka od 3 – 6 týždňov

Bratislava, Pezinok a celé SLOVENSKO
doprava zdarma

 

foto: exkluziv.sk

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 339 referencií PRO
Rolkom

Ponúkame predaj a montáž na : Vstavané skrine, šatníky na mieru, interiérové dvere a zárubne,…

MarMe

1 245

Vstavané skrine do bytu

Rýchlosť dodania je najväčšou devízou firmy Rolkom. Ďalej je to pružnosť a…

Benova

2 230

Vstavaná skriňa do izby

Maximálna spokojnosť ďakujem

Vstavaná skriňa do domu

Vstavaná skriňa o rozmere š 245,5 + 415 cm, v 247, 118 cm, h 65 - 10 cm.…

Rolkom
4.7/5 339 hodnotení

Čítajte ďalej

Čo všetko potrebujete vedieť o vstavaných skriniach II.

Dom a byt:Vstavané skrine

Čo všetko potrebujete vedieť o vstavaných…


31.03.201429383

MarekDom a byt

Čo všetko potrebujete vedieť o vstavaných skriniach I.

Dom a byt:Vstavané skrine

Čo všetko potrebujete vedieť o vstavaných…


27.03.201429383

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím