Výmena starých kotlov prináša pohodlie aj úsporu

Dom a byt:Teplejší domov

JUFLEX JUFLEX 14.10.201514081

Výmena starých kotlov prináša pohodlie aj úsporu

Staré olejové a plynové kotle sú v našich zemepisných šírkach stále rozšírené. Spoločnosť Juflex a však rozhodla spraviť osvetu a ponúka komplexné výmeny starých vykurovacích systémov za viac efektívne aj úsporné.

Problémy starých kotlov sa vyriešiť nedajú

Opravy nie sú jediným negatívom starých vykurovacích systémov. Čoraz viac sa do popredia dostáva otázka ekológie a hlave úspory. Moderné vykurovacie systémy už nepracujú len s dodanou energiou, ale snažia sa spotrebovať aj energiu z alternatívnych zdrojov, prípadne zužitkovať aj teplo, ktoré by inak ostalo nevyužité.

Vyskúšajte kondenzačný kotol

Spoločnosť Juflex ponúka špičkové kondenzačné kotle, ktorých najväčšou výhodou je možnosť modulácie, ktorú staré zariadenia nemajú. Pri nových kotloch je modulácia možná už na úrovni od 1 kW, čo je veľmi efektívny spôsob regulácie. Kondenzačná technika zároveň nevyužíva len teplo, ktoré vzniká pri spaľovaní vykurovacieho oleja alebo plynu, ale aj tú tepelnú zložku, ktorú bežná vykurovacia technika využiť nedokáže. Kondenzačné kotle odoberajú takmer všetko teplo obsiahnuté v spalinách a využívajú ho na vykurovanie a ohrev. Vďaka tomu sa dosahuje mimoriadna efektivita a znižujú sa náklady na kúrenie. Reálna úspora zemného plynu vďaka priaznivému priebehu spaľovania a využitia tepla v kotloch je približne 20 - 30%.

Tepelné čerpadlá sú investícia do budúcnosti

Vyššia vstupná investícia pri inštalovaní tepelných čerpadiel sa vráti rokmi používania. Okrem iného sa nimi zvyšuje v porovnaní s plynovým kotlom aj cena samotnej stavby, takže o investíciu neprídete. Najlepšou výhodou je ich inteligentné využitie tepla z okolia, zapojenie slnečných kolektorov a možnosť mať na kúrenie, ohrev vody a letné chladenie len jediný a vysoko úsporný systém. Práve na tepelné čerpadlá sa bude vzťahovať a j zvýhodnená forma nákupu pomocou štátnych dotácií.

Odborné zastrešenie výmeny

Ak uvažujete o výmene starého vykurovacieho systému, aj vďaka politike štátu sa začína najvhodnejšie obdobie. Spoločnosť Juflex pritom zabezpečuje komplexnú starostlivosť a výmenu tradičného kúrenia za nové systémy. Všetko na kľúč so zárukou a čo najmenšou záťažou majiteľa. Vďaka odbornej spôsobilosti a praxi pracovníci firmy kompletne zmerajú požiadavky na vykurovanie, navrhnú systémy tak aby spĺňali očakávania a zrealizujú komplexnú renováciu. Na konci sa budete môcť tešiť už len z efektívneho a lacného kúrenia.

 

 

 

Komentáre Disqus.
(4/5) 11 referencií
JUFLEX

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v danej oblasti. Značnú dôležitosť kladieme na kvalitu…

kotolňa

výmena kotla a rekonštrukcia kotolne

jozefby

1 372

Výmena a rekonštrukcia

Som veľmi spokojný, sú to odborníci a ochotní profesionáli na úrovni. Cenu…

Civo

1 340

Vykurovanie

Kvalita prace: zatial nevieme posudit, nebolo vykonane poucenie o uzivani, tj.…

JUFLEX
4/5 11 hodnotení

Čítajte ďalej

Zelená podpore tepelných čerpadiel

Dom a byt:Teplejší domov

Zelená podpore tepelných čerpadiel


12.10.201514081

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím