Čo všetko ponúka tieniaca technika?

Dom a byt:Hoďte sa do tieňa

Marek 01.07.201518695

Čo všetko ponúka tieniaca technika?

Slnko je čoraz horúcejšie a preto niet nad skvelú pohodu v chládku na balkóne, či v záhrade. Dnes sme pre vás pripravili zaujímavé tipy, ako sa chrániť pred ostrými lúčmi slnka. Možností je viac ako dosť. Sú dizajnové, spoľahlivé a moderné. Stačí si vybrať.

Vonkajšie rolety na mieru

Nielen efektívne chránia pred slnkom, ale sú vhodné z hľadiska bezpečnosti, nepriazne počasia a hluku. Najväčšou prednosťou vonkajších roliet je rýchla montáž a výroba na mieru zaručí, že na každé okno, alebo balkón padnú, ako uliate.

Vlastnosti roliet:

  • Znižujú tepelné straty viac ako 40%
  • Znižujú hlučnosť o 16 dB
  • Zabraňujú škodám spôsobením silným vetrom
  • Chráni Vás pred nežiadanými návštevníkmi

Skúste prístrešok na dom aj balkóny

Pred slnkom aj dažďom vás ochránia prístrešky, ktoré je možné inštalovať ako na letnú terasu, tak aj na balkón. „Prestrešenia z polykarbonátov sa vyznačujú ľahkou konštrukciou – železnou alebo nerezovou – jednoduchou a rýchlou montážou, dlhou životnosťou – záruka na správne inštalovaný polykarbonát je 5 rokov – príjemným vzhľadom,“ hovorí Ján Čonka z firmy Montalu s.r.o. Skalica.  Polykarbonátové dosky môžu byť použité aj nerozbitné a UV stabilizované, takže slnečné žiarenie ich nerozkladá. Sú vynikajúcou a spoľahlivou alternatívou na príjemné letné posedenie.

Okenice sa vracajú do módy

Od dávnych čias boli súčasťou príbytkov. Naši predkovia dobre poznali ich výhody a preto sa čoraz častejšie okenice vracajú do módy. Význam majú desiatky rokov nemenný. Chránia pred prehrievaním, regulujú svetlo a zabraňujú prepúšťaniu chladu počas zimy. Dizajn, farebnosť aj typ si volíte sami. 

Skvelé riešenia pre váš balkón

Menej peľu, menej hluku, krajšie bývanie. To všetko vďaka zaskleniu balkóna alebo lodžie. „Okrem zasklenia poskytujeme aj profesionálne  poradenstva pri výbere vhodného typu zasklenia. Zasklievaním však naše služby pre váš balkón a lodžiu zďaleka nekončia – vyrábame a montujeme rôzne zasklievacie systémy (fínsky, švédsky bezrámový otočný systém, rámový posúvny zasklievací systém, bezrámovy posúvny systém, ale aj plastové okná, všetky typy žalúzii, markízy, balkónové zábradlia na mieru, prístrešky a zastrešenia z polykarbonátov pre domácnosti aj priemyselné stavby,“ vymenúva balkónový full servis Ján Čonka.

Komentáre Disqus.
(0/5) 1 referencií
BALKON.SK

Zasklievanie balkónov a lodžií s certifikátom, aj na splátky. Zasklíme váš balkón alebo lodžiu…

zasklenie balkóna s izolačným…

Bratislava - Ružinov


Čítajte ďalej

Zasklenie balkóna. Ktorý systém je ten pravý pre vás?

Dom a byt

Zasklenie balkóna. Ktorý systém je ten pravý…


10.04.201518695

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím