Slovenská tieniaca technika svetovej kvality

Dom a byt:Hoďte sa do tieňa

Marek 30.06.201515797

Slovenská tieniaca technika svetovej kvality

Slnko je skvelé na dovolenke, ale ak svieti priamo do izby pri práci, stáva sa nepriateľom. Ešte horšie sú skoré letné rána, ktoré vás bez správnej tieniacej techniky nenechajú si pospať dlhšie. Zatieniť prístupu svetla aj tepla do miestnosti je rozumná investícia do bývania.

Kvalitné slovenské výrobky

Stále sme krajinou, kde platia normy, kvalita sa preveruje a spoľahlivosť je voči čínskym lacným náhradám podstatne niekde inde. Preto sa Vladimír Bača rozhodol spolupracovať so slovenskými výrobcami „Dodávateľov mám z Nitry a za dlhé roky viem, že sú spoľahlivými výrobcami tieniacej techniky,“ hovorí. Spoľahnúť sa na domácu kvalitu sa určite oplatí.

Exteriérové rolety s viacerým využitím

Hlavnou funkciou exteriérových roliet je prirodzene možnosť vytvoriť vďaka nim absolútnu tmu v miestnosti. Svoju úlohu plnia aj pri ochrane okien pred poveternostnými podmienkami, tlmia hluk. Ak vám záleží aj na tom, aby roleta vykazovala tepelnoizolačný účinok jednoznačne stavte na zabezpečujú hliníkové lamely s polyuretánovou výplňou.

Roleta kombinovaná so sieťkou

Ide o  systém dva v jednom. Výhoda tohto prevedenia  spočíva v tom, že sieťka a roleta sú  vložené v jednom bubne, pričom sa dajú ovládať nezávisle na sebe. „Pri jednej inštalácii tak zákazník získa dve výhody, čo šetrí financie a na inštaláciu je takéto prevedenie veľmi praktické,“ hovorí Vladimír Bača.

Elektrické ovládanie je významnou pomocou

Zabudnite na sťahovanie a vyťahovanie šnúrkami. Väčšie rolety si pri tomto type ovládania vyžadovali skutočne silného chlapa. To je dnes možné riešiť elektrickým pohonom.  Do všetkých typov plastových a hliníkových roliet je možné použiť trubkový-elektrický pohon.  Ovládať sa dá systémom jednoduchého nástenného vypínača, až po inteligentné elektronické bezdrôtové ovládanie počítačom. Výber je na vás.

Rolety aj na balkóny

Zakrývanie balkónov PVC roletami je čoraz obľúbenejšie hlavne v mestách. Systém chráni balkón pred poveternostnými  podmienkami a zároveň vytvára istú mieru intimity. Je možné inštalovať lamely priehľadné, nepriehľadné aj ich kombinácie. Intenzita priepustnosti svetla je tak na individuálnej potrebe.

 

Firma Bača je na Slovenskom trhu od roku 2005. Zabezpečuje pre svojich zákazníkov profesionálne služby na kľuč. Samozrejmosťou je zameranie, poradenstvo, montáž a servis. Všetky naše výrobky sa vyrábajú na Slovensku.

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 2 referencií
Rolety Bača

Firma Bača je na Slovenskom trhu od roku 2005. Zabezpečuje pre svojich zákazníkov profesionálne…

Plisse siete

Pán Bača siete zameral a namontoval v dohodnutom termíne som spokojná. Svoju…

Rolety

Exteriérové elektrické rolety

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím