Sieťky na okná a rolety s luxusným nádychom

Dom a byt:Hoďte sa do tieňa

Marek 03.07.201522650

Sieťky na okná a rolety s luxusným nádychom

Nie je sieťka ako sieťka. Niektoré splnia účel, niektoré ani to nie a potom sú tu sieťky, ktoré sú nielen funkčné, ale aj ozdobné. Vyrobené špičkovou technológiou, v odtieni, ktorý si zvolíte a s mechanizmom, ktorý sa vám doslova prispôsobí.

Hliník a jeho výhody

Spoločnosť Okros priniesla na slovenský trh zaujímavé vylepšenie v podobe hliníkových roliet a okien vsadených do hliníka. „Výhodou hliníka je nielen jeho malá váha, ale aj farebná stálosť. Ponúkame množstvo odtieňov. Doslova nevyčerpateľné spektrum od klasických farieb až po odtiene dreva,“ hovorí Milan Ondrovič. Hliníkové konštrukcie okrem toho vydržia prakticky bez ošetrovania a dlho držia svoj výzor ako nové.

Dokonalé prispôsobenie  rozmerom

Výhodou hliníkových profilov je ich prispôsobenie sa rozmerom okna, prípadne altánkom, ak ste sa rozhodli vytvoriť pre seba tienenie napríklad v podobe markízy na záhrade. „Tvar a  veľkosť nie je žiadny problém, všetko je vyhotovené priamo na mieru a podľa želaní zákazníka,“ hovorí Milnan Ondrovič.

Posuvné sieťky sú trendy aj praktické

Možno ich použiť na dvere, okná aj terasy. Žiadne pánty, iba jednoduché posunutie práve tam, kde aktuálne sieťku potrebujete. Tento spôsob je praktický hlavne na predelenie dvier zo záhrady do miestnosti, ale hodia sa aj na členité okná, alebo balkón. Systém je postavený na nemeckej technológii, ktorá je spoľahlivá a o prispôsobené dekoru už netreba ani hovoriť. Ak chcete viac ako len sieťku bez ohľadu na estetiku domu, určite stavte na nové technológie, ktoré vylepšia nielen bývanie, ale aj estetiku.

Spoločnosť OKROS s.r.o.  je slovenská spoločnosť založená v roku 2009 s 20-ročnou znalosťou výrobného a obchodného prostredia v segmente otvorových výplní a tieniacej techniky, so schopnosťami prinášať pre klienta vysoko efektívne, odborné a komplexné riešenia. Vďaka svojmu individuálnemu profesionálnemu prístupu pružne a pohotovo reaguje na požiadavky svojich klientov a dokáže odporučiť tie najoptimálnejšie riešenia vo výbere produktov.

Komentáre Disqus.
(5/5) 3 referencií
okros

Naše štandardy v prípade objednávky : pred realizáciou je súčasťou potvrdenia objednávky aj 3D…

PeterW

1 2706

Rolety a siete proti hmyzu

Firma Okros mi montovala vonkajsie rolety a sietky proti hmyzu. Od zaciatku som…

Jozef Pinček

1 2212

dodávka a montáž okien

Firmu Okros hodnotím veľmi pozitívne. Serióznosť v komunikácii, kvalita v…

Kristina P

1 4676

brána

Brána je nádherná, uplný skvost celej ulice a širokého okolia. Kedykoľvek sa na…

okros
5/5 3 hodnotení

Čítajte ďalej

Hliníkové brány a ploty majú čím prekvapiť!

Záhrada:Vyberáme ploty a brány

Hliníkové brány a ploty majú čím prekvapiť!


13.04.201622650

MarekZáhrada

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím