Výhody renovácie dverí aj vstavaných skríň

Dom a byt:Nové dvere pre Váš domov

Marek 10.11.201431156

Výhody renovácie dverí aj vstavaných skríň

Zrenovovať okrem dverí si môžete aj vstavené skrine, či posuvné dvere. Izba môže prakticky okamžite dostať vhodnú vizáž a už nemusíte riešiť, čo so skriňami, ktoré sa nehodia k prerobenej miestnosti. Stačí ich renovovať.

Renovácia je lacné a pohodlné riešenie

Žiadne výmeny dverí, alebo nebodaj nová vstavaná skriňa. Už nemusíte riešiť dilemu, čo so starými skriňami, ak ste sa rozhodli premaľovať, alebo oživiť byt. Všetko môže byť zmenené rýchlo a lacno Rudolf Baán z firmy Renoba vie úplne zmeniť dizajn vstavaných skríň a hovorí: „Všetky rolldory sa dajú precízne poplastovať. Výsledok je okamžitý a trvácny.“ Nielen zmena farby, či dizajnu, ale aj poškodenie posuvných dverí sa dá veľmi rýchlo riešiť. „Zrenovované dvere dovezieme a osadíme. Pritom máte istotu, že dvere vždy sadnú na pôvodné miesto a nie je potrebné robiť ďalšie úpravy,“ dodáva Rudolf Baán. So vstavanými skriňami sa dá realizovať rovnaká rekonštrukcia ako s klasickými dverami.

 

Žiadne kompromisy

Nemusíte robiť žiadne ústupky. Každá profesionálna úprava dverí znamená často omnoho viac pohodlia, ako kúpiť dvere nové. Ak ste mali v byte pred rekonštrukciou akékoľvek dvere, rozhodne ich nevyhadzujte, ale skúste dať zrenovovať. Ide nielen o finančnú úsporu. Aj z plných dverí vedia vo firme Renoba spraviť presklené a oživiť akýkoľvek povrch."Poťahujeme fóliou aj zárubne. Kovové aj drevené, takže zákazník nemá žiadne zvýšené náklady na murárske a maliarske prace ako pri búraní," hovorí Rudolf Baán  a predstavuje nasledujúce výhody rekonštrukcie:

  1. - tvar podľa vlastnej predstavy
  2. - zdravotne nezávadné fólie
  3. - odolné voči vode
  4. - žiadne ďalšie nátery
  5. - žiadne rezanie dverí

Unikátny s vlastnou technológiou

Spoločnosť Renoba sa renováciou nábytku  zaoberá už od roku 2002. Používa vlastnú technológiu olepovania za tepla s využitím špičkových plastových fólií. „Viac ako desať rokov na trhu je záruka kvality, ktorú reprezentujeme. Renovácie poskytujeme precízne a disponujeme množstvom spokojných klientov,“ dodáva Rudolf Baán z firmy Renoba. Úspech renovácií si vysvetľuje aj tým, že ľudia už prestali podliehať konzumu a vedia svoj čas a peniaze investovať aj do iných vecí, ako je neustály výber dverí, keď zrenovované môžu vyzerať ešte lepšie, ako nové. „U nás máte k dispozícii veľký počet kombinácii tvarov, fólií, skiel a kovaní. Naše skúsenosti pomôžu pri výbere toho optimálneho riešenia klientovej situácie,“ hodnotí Rudolf Baán a dodáva: "Renovácia je rýchla. Ako hovorí XXX  zákazník je bez dverí približne 1 až 5 dní. Záleží od počtu dverí. Renovácia zárubne trvá 2až 8 a robí sa u zákazníka." Je to nesmierna úspora času, v dobe, keď sa na nové dvere žaká 4 až 6 týždňov. 

 

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 87 referencií PRO
RENOBA

Od roku 2002 sa zaoberáme renováciou dverí, zárubní a vstavaných skríň. Používame vlastnú…

vlamor

1 307

renovácia dverí a zárubní

Plná spokojnosť po všetkých stránkach od objednania až po dodanie a montáž.

Renovácia 4 dverí a zárubní

Dvere a zárubne sú teraz podľa mojich predstáv. Snívala som o krásnych bielych…

Stracar Ivan

1 172

renovaci dverí a zárubní

So službami fy RENOBA sme bolo spokojní a môžeme dať ďalším záujemcom dobré…

RENOBA
5/5 87 hodnotení

Čítajte ďalej

Od výberu podlahy záleží pohoda doma

Dom a byt:Rekonštrukcie domácností

Od výberu podlahy záleží pohoda doma


06.09.201631156

RENOBADom a byt

Renovácie a úpravy vstavaných skríň

Dom a byt:Rekonštrukcie domácností

Renovácie a úpravy vstavaných skríň


06.09.201631156

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím