Najkrajšie interiéry sú tie s nápadom

Dom a byt:Veľké letné maľovanie

Marek 28.05.201830395

Najkrajšie interiéry sú tie s nápadom

Zrejme to poznáte. Konečne ste získali svoj vysnívaný byt, či práve staviate rodinný dom a už plánujete, ako bude vyzerať váš interiér. Alebo len túžite po zmene?  Začnete sa obzerať okolo seba a zisťujete, že na trhu je množstvo materiálov, internet je plný inšpirácií, časopisy o bývaní ponúkajú množstvo variant dizajnu... a vám sa z toho všetkého zatočí hlava. Čo si vybrať? Ako začať? Ako zladiť všetko dohromady, aby z priestoru vznikol útulný a príjemný domov? Ak hľadáte šikovných pomocníkov a zároveň profesionálov vo svojom odbore v tomto článku vám ich predstavíme. Spoločnosť Maliar Košice je tím skúsených odborníkov v oblasti maľovania a tapetovania interiéru s komplexnou ponukou služieb. Ale viete ako nato? Tu je zopár praktických rád:

Nekopírujte
Vaše predstavy o tom, ako bude váš interiér vyzerať si dnes môžete pozrieť skôr, než sa pustíte do rekonštrukcie, zariaďovania alebo maľovania bytu, domu, alebo kancelárie. Vďaka vizualizácii budete omnoho lepšie vedieť, ako sa ten ktorý prvok hodí do vášho interiéru. Priestor má totiž na človeka veľký vplyv, aj keď si to nie vždy dostatočne uvedomuje. 

Hlavnú úlohu v priestore zohrávajú farby, prvky, tvary a ich vzájomná kombinácia. Je preto dôležité venovať výberu pozornosť, aby sme sa v našom byte, dome, kancelárii cítili čo najlepšie.

Aj v tomto prípade platí, že netreba kopírovať interiér, ale citlivo, pocitovo a individuálne vyberať do priestoru všetky prvky tak, aby vyhovovali práve vám. Veď každý z nás je jedinečný a to platí i o priestore, ktorý nás obklopuje. 

Nebojte sa spolupráce

Každý je odborník na niečo iné. Bytový dizajnér sa nebude snažiť narovnať zlomenú nohu, ani sa nepustí do opravy motora v aute. No je rovnako naivné sa domnievať, že aj šikovný lekár, automechanik, učiteľ, hocikto dokáže dokonale nahradiť prácu dizajnéra, ktorá je skutočným kumštom. Mnoho ľudí podcení prácu na interiéri a povie si, že sa zaobíde bez odborníka. A potom majú celý život pocit, že im niečo chýba, že musia prestavovať, hľadať, dookola renovovať a vytúžený pokoj a radosť z bývania neprichádza.

Práca s dizajnérom prináša mnoho výhod. „Vy máte predstavu a spolu ju pretavíme do reálnej podoby, navrhneme vám originálny interiér na mieru a vyberieme vhodné materiály a celkovo zladíme farebnosť priestoru,“ hovorí maliar Zdeno Zán a dodáva: „Podľa stupňa náročnosti projektu, ktorý si vyberiete, spracujeme podklady pre stolára na výrobu nábytku na mieru, odporučíme dodávateľov materiálov u našich overených partnerov, kde môžete získať zaujímavé zľavy, zabezpečíme dodávku interiéru na kľúč. Vrátane dozoru pri rekonštrukcii a zariaďovaní zabezpečíme dodávateľov všetkých stavebných prác.“

Pedantnosť prác a solídnosť v každom kroku

Dnes nájdete na každom rohu „brigádnikov“, pre ktorých nič nie je problém. No tak vyzerá aj výsledná úprava interiéru. Spoločnosť Maliar Košice s.r.o. tvoria profesionálni interiéroví maliari a tapetári - odborníci v oblasti farieb, tapiet a navrhovania interiérového dizajnu. Pozrite si referencie spokojných klientov.

„Máme bohaté skúsenosti v maliarskych prácach a máme radi svet farieb a moderných štýlov. Sme zameraní na detaily a sme pedanti telom aj dušou. Sme členmi profesionálneho tímu Cechu maliarov a tapetárov Slovenska a spokojnosť klienta je vždy na prvom mieste,“ hovorí Zán.

Kvalita vydrží

Ak do plánovania, zariaďovania a realizácie interiéru investujete čas aj námahu, nechcete veci robiť na pár mesiacov. Preto netreba nič urýchliť ani šiť horúcou ihlou. „Ak sa niečo urobí odborne a kvalitne, tak to aj vydrží. Náš cieľ je spokojný zákazník, ktorý sa aj v budúcnosti s dôverou obráti na nás. Ponúkame profesionalitu a poctivú prácu za rozumné ceny,“ dodáva Zdeno Zán. To čo robí maliarov z Košíc odlišnými, je komplexnosť ponúkaných služieb. Pomôžu vám pri maľovaní kuchyne, spálňe či hosťovskej izby, poradia vám prí výbere luxusných tapiet a fototapiet nielen do interiéru ale hlavne, odvedú kvalitnú a poctivú prácu. 

Preto si napríklad Spoločnosť Maliar Košice zakladá aj kvalitnom servise a zodpovednom prístupe, či bezstarostným priebehom prác, čo je u veľa majstrov stále problém.

Spoločnosť Maliar Košice garantuje:

záruku na poskytnuté práce

použitie kvalitných materiálov

garanciu dohodnutej ceny

odbornosť - vysoká kvalita prác

znalosť  - materiálov, farieb - používame kvalitné materiály

skúsenosti - dodržiavanie technologických postupov

čistota - upratovanie po prácach, likvidácia odpadu

poradenstvo - skúsenej interierovej dizajnerky

garancia - platba až po realizácii prác / spokojnosti zákazníka

 

Pozrite si aj referencie spoločnosti Maliar Košice na zariadim.sk

Komentáre Disqus.
(5/5) 129 referencií PRO
Maliar Košice

MAĽOVANIE / TAPETOVANIE / DIZAJN INTERIÉROV KOŠICE a okolie. ,,Realizujeme Vaše predstavy o peknom…

Maľovanie Centra pre deti a rodiny…

Niet slov, ktoré by vyjadrili spokojnosť nás, detičiek aj pani vychovávateliek.…

Uhrincova

2 149

LEPENIE FOTOTAPETY

Boli sme maximálne spokojní. Práca je spravená naozaj kvalite, páni boli veľmi…

Premena v škôlke - Košice

Maximálna 100%-tná spokojnosť 👌 Komunikácia, kvalita odvedenej práce, dodržanie…

Maliar Košice
5/5 129 hodnotení

Čítajte ďalej

Maliar Košice - ako začal z nuly

Dom a byt

Maliar Košice - ako začal z nuly


06.09.202330395

JoliDom a byt

Nášmu dlhoročnému partnerovi sme pomohli zmeniť web

Služby pre firmu

Nášmu dlhoročnému partnerovi sme pomohli…


18.08.202330395

DomiSlužby pre firmu

Odchod z práce bol príležitosťou robiť niečo viac

Služby pre firmu:Podnikateľské príbehy

Odchod z práce bol príležitosťou robiť niečo…


20.12.201930395

MarekSlužby pre firmu

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím