Čarokrásny nábytok priamo z Indie

Dom a byt:Objavte krásu dreva

Marek 28.05.201520631

Čarokrásny nábytok priamo z Indie

Kus exotiky, koloniálneho anglického štýlu aj unikátne historické skvosty. To všetko ponúka záujemcom o kvalitný a zaujímavý nábytok Marcin Artur Koczotowski v jeho unikátnej predajni Indigo decor zameranej na indický nábytok a doplnky.

Ručná výroba

Každý kúsok nábytku v Indigo decor je poctivá ručná práca. Do posledného kúska dokonale vypracovaná, nafarbená, výlučne z kvalitného dreva. Palisander, mango, teak, indický agát, to všetko sú exotické dreviny, ktoré pôsobia na prvý pohľad exkluzívne. Presne z takých sa však vyrábajú pravé indické nábytky.

Pre milovníkov starožitností

Indický nábytok v Indigo decor možno nájsť aj so skutočnou patinou rokov. Často sa v predajni objavia aj historické skvosty, skutočné starožitnosti, ktoré dokázali nájsť obchodníci v domoch, na bazároch, v tradičných domácnostiach. Sú to všetko originálne kusy, maximálne reštaurované do súčasnej podoby. „Pri starožitnostiach samozrejme vieme garantovať exkluzivitu, no neviem zabezpečiť tento tovar na objednávku,“ hovorí Marcin Artur Koczotowski. V prípade moderných nábytkov je samozrejme možná aj výroba viacerých podobných kusov.

Koloniálny štýl

Samotný dizajn nábytku je vyrábaný na slovenské pomery v exotickom štýle inšpirovaný koloniálnymi anglickými prvkami z čias, keď bola India anglickou kolóniou. Okrem tohto štýlu si však vyberú v Indigo decor zariadenie aj milovníci klasického moderného a nesmierne farebného súčasného štýlu Indie.

Nádherné kontrasty, ktorých sa netreba báť

Indický štýl je výrazne odlišný ako klasická európska produkcia. Preto mnoho ľudí váha, či takúto ozdobu začleniť do bežného zariadenia. Marcin Artur Koczotowski však hovorí, že vôbec netreba mať obavy, práve naopak. Takýto kus nábytku krásne kontrastuje. Vytvorí úplne nový rozmer obývačky. Je zaujímavým spojeným viacerých kultúr, ktorých mix sa rozhodne nebije. K drevenému nábytku sa určite hodia aj dekorácie zobrazujúce pre našinca netradičné motívy indických božstiev, slonov a slnka. Každý interiér nesmierne osviežia.  

Komentáre Disqus.
(5/5) 7 referencií
indigodecor

V našej ponuke nájdete koloniálny nábytok pre obývačky, jedálne, spálne, predsiene, kancelárie...…

Lenka B

1 1607

Štýlový nábytok

Veľmi krásne a jedinečné kúsky nábytku, ochota personálu a poradenstvo tvoria…

Eva Drgonova

1 640

lustre,stolicky

- velmi ochotny personal - sortiment tovaru zaujimavy , siroky vyber, -…

Andrea01

1 314

Zrkadlo

Prekrasny nabytok, fantasticke ceny a prijemna atmosfera.

indigodecor
5/5 7 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím