Kvalitu stolára si dopredu overte

Dom a byt:Objavte krásu dreva

Marek 28.05.201512637

Kvalitu stolára si dopredu overte

Pred tým ako niekomu dáte dôveru, je dobré overiť si jeho kvality a spoľahlivosť. Pri zákazkovej  výrobe nábytku ideme vždy tak trochu do neistých vôd, keďže náš hotový nábytok nevidíme. Nemusí to však byť neistota a kvalita stolárskej výroby sa dá preveriť ešte pred zadaním objednávky.

Prístup k zákazníkovi

Je jedným zo základných parametrov, ktoré naznačia, či vstupujete do kontaktu so správnym človekom. „Ak sa človek nespráva s úctou k človeku, ako sa môže k drevu? Základom je, aby bol v stolárovi aj kus umelca a vedel zákazníkovi vyjsť citlivo v ústrety,“ hovorí Miroslav Ščur zo spoločnosti  WSD, s.r.o.

Prvotný je návrh

Každý prichádza s istou predstavou svojho interiéru, alebo nábytku, no niekedy je ťažké všetko si vizualizovať len v predstavách. Preto v rámci služieb ponúka spoločnsoť WSD aj 3D návrhy či už konkrétnych riešení nábytku, alebo celých zostáv. Tie pomôžu nielen lepšie si predstaviť výsledné dielo no ukážu aj prípadné možnosti ďalšieho využitia priestoru, či práce s ním.

Kamenná dyha ako aktuálna vychytávka

Spoločnosť WSD predstavuj ako aktuálny hit v dizajne kamennú dyhu. Je možné ju použiť na klasické drevo, ale aj drevotriesku. V tomto prípade dyha nie je len vizuálou záležitosťou, ale ide o originálne štiepaný kameň, bridlicu, čo pôsobí majestátne a krásne.Kamenná dyha je výnimočná nielen svojou štruktúrou spevnenou polyesterom, ale najmä svojou ľahkosťou, a preto môže nahradiť množstvo používaných materiálov na rôznych povrchoch. A čo viac, zvýraznenie prirodzenej krásy kameňa je jednou z najväčších výhod. Nové trendy a novinky ako vo výrobe, tak aj v dizajne, sú tiež jedným zo znakov kvalitného stolára. Ponúknuť zákazníkovi, čo aktuálne letí, by mala byť samozrejmosť. Kamenná dyha sa najčastejšie využíva v kombinácii so starým drevom a pôsobí veľmi exkluzívne.

Výrobky, ktoré majstra prezentujú

Vždy je dobré, ak môžete konkrétne výrobky stolára vidieť nielen v katalógoch, ale aj na fotografiách. Tento trend zastáva aj WSD a preto pripravili aj showroom, kde si zákazník môže pozrieť nielen materiály, ale aj prevedenie výrobkov, kvalitu spracovania dreva a celkové vyhotovenie. Spolu s dobrými referenciami potom nie je hľadanie stolára už len tápanie v prázdnom priestore, ale skutočne stavenie na istotu.

 

Firma WSD je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, zaoberajúca sa stolárskymi prácami a výrobou nábytku na mieru. Vyrába komponenty z masívu ako aj z laminovanej DTD, dyhovanej MDF, fóliovanej MDF vo farebných odtieňoch aj v lesklom prevedení.  

Komentáre Disqus.
(5/5) 7 referencií
Miroslav Ščur

Vyrábame komponenty z masívu ako aj z laminovanej DTD, dyhovanej MDF, fóliovanej MDF vo farebných…

sekiware

1 3665

Masív

Kreatívna firma, vedia odhadnúť čo zákazník chce, spokojny

Nábytok na mieru

Nábytok na mieru do domácností- schody ,detská izba, skrine.

Detská izba

Nábytok do detskej izby.

Miroslav Ščur
5/5 7 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím