Klimatizácia ako luxusný bytový doplnok

Dom a byt

Marek 23.06.201416099

Klimatizácia ako luxusný bytový doplnok

Klimatizácia ako luxusný bytový doplnok Pokiaľ hľadáte výkonnú a štýlovú klimatizáciu nabitú novými technológiami za super cenu, určite sa obzrite po jednotke ART COOL. Ako už názov prezrádza, od ostatných modelov sa výrazne líši. Vyzerá priam ako umelecké dielo vytvorené spojením technológie a dizajnu. Hodí sa o ktorejkoľvek časti bytu. Krásu v tomto prípade sprevádza aj skvelý výkon.

ART COOL – umenie chladenia

Klimatizácia ART COOL Stylist dávno prekonala bežný biely kryt s lamelami. Je skutočným umeleckým dielom. „Vyčarí jedinečnú atmosféru a pocit pohodlia. LED podsvietenie poskytuje neobmedzené možnosti a inovatívne bezdrôtové diaľkové ovládanie s unikátnym tvarom a dobre čitateľným displejom,“ predstavuje unikátny koncept Jozef Kmeť z firmy KlimaLG. Farebný panel jednotiek ART COOL, nazývaný „chameleón“, umožní prispôsobiť ich farbu farebnému vyhotoveniu okolia – pozadia. Je prvým svojho druhu na svete. Kedykoľvek si želáte zmeniť vzhľad svojho interiéru tapety, nábytok, či len preto, že vás už omrzel vzhľad samotnej jednotky, stačí urobiť jediné – nastaviť odlišný vizuál klimatizácie. Vynovený modelový rad ART COOL je vybavený kompletnou výbavou, vrátane čistenia vzduchu technológiou NEO Plazma, antikoróznou úpravou Gold Fin a novými funkciami, ako napríklad Auto Clean. Poskytuje rozmedzie výkonu od 2 kW do 10 kW a je vhodný do menších priestorov, ako sú spálne, ale aj väčších kancelárií, a tak predstavuje vítanú alternatívu ku konvenčnému dizajnu bežne používaných jednotiek.

Krásna aj výkonná

Namiesto kompresoru s daným počtom otáčok je systém invertoru LG v klimatizáciách ART COOL osadený kompresorom s premenlivou rýchlosťou otáčok. „Novinka umožňuje prispôsobiť okamžitý výkon pri chladení či vykurovaní skutočným podmienkam v miestnosti. Spojením modernej technológie a zmyslu pre estetický vzhľad vznikla mimoriadne štíhla jednotka s hĺbkou 129 mm,“ opisuje technologický náskok Kmeť z KlimaLG. Nová koncepcia trojrozmernej distribúcie vzduchu zabezpečuje rýchle a rovnomerné ochladzovanie miestnosti, a to prúdom upraveného vzduchu vychádzajúceho tak spredu, ako aj po stranách.

Na servis treba myslieť už pri kúpe

Neoddeliteľnou súčasťou správne fungujúcej klimatizácie je odborná montáž zariadenia a samozrejme aj príslušný servis a starostlivosť. Pri ART COOL nenecháva predajca klimatizácie nič na náhodu. „Naši odborníci správe zhodnotia stav zariadenia a zároveň odporučia i zrealizujú vhodné kroky k dosiahnutiu perfektného technického stavu a optimalizácie prevádzky,“ hovorí o servise pre zákazníkov Kmeť. Servis určite netreba podceňovať. Prispieva totiž k bezporuchovej prevádzke, predĺžení životnosti a eliminácii neplánovaných porúch, šetrí spotreby energií a taktiež finančné prostriedky za neplánované havarijné opravy a prípadné škody.

 

Pozrite si, čo dokáže unikátna klimatizácia ART COOL

 

Klimatizáciu ART COOL prináša do predaja firma Firma KlimaLG s.r.o, založená v roku 1991. V roku 1998 sa ju rozšírila o veľkoobchodný a maloobchodný predaj klimatizačných zariadení LG. Filozofiou je dodávka vysoko kvalitnej svetovej značky, s dôrazom na nízku hlučnosť ,energetickú efektívnosť a nízku spotrebu elektrickej energie. Výbornou spoluprácou s dodávateľmi sme dosiahli podstatne priaznivejšie ceny týchto zariadení, na základe čoho sa tieto jednotky stávajú dostupnými širokej škále zákazníkov. Zamestnanci j firmy sú odborne vyučení chladiarenskí mechanici, v pravidelných intervaloch preškoľovaní na nové typy zariadení. Na všetky výrobky zn. LG poskytuje výrobca záruku 36 mesiacov.

 

foto: KlimaLG

Komentáre Disqus.
(5/5) 58 referencií PRO
KLIMALG

Firma KlimaLG s.r.o. sa zaoberá montážou, predajom a servisom klimatizačných, chladiarenských…

Klimatizačné zariadenie

Dodávka, montáž a spostenie kimatizačného zariadenia.

KLIMATIZÁCIA LG STANDARD PLUS

Odporúčam spoločnosť KLIMA LG. Všetko prebehlo bez problémov, termíny boli…

Makyta

1 79

Mitsubishi multisplit

Chalani boli veľmi šikovní a promptní. Prišli, obzreli si priestor, pripravili…

KLIMALG
5/5 58 hodnotení

Čítajte ďalej

Klimatizácia s nádychom umeleckého diela

Dom a byt:Je Vám teplo

Klimatizácia s nádychom umeleckého diela


12.06.201516099

MarekDom a byt

Vyberte si klímu skôr, ako bude drahšia

Dom a byt:Vzduchotechnika a klimatizácie

Vyberte si klímu skôr, ako bude drahšia


14.04.201516099

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím