Japonské steny: Krásny dizajn – skvelá funkčnosť

Dom a byt:Hoďte sa do tieňa

Marek 06.07.201516354

Japonské steny: Krásny dizajn – skvelá funkčnosť

Jedným zo súčasných hitov v interiérovom dizajne sú japonské steny. Môžu zakrývať okno rovnako ako záves, regulovať svetlo ako žalúzie a prípadne slúžiť aj ako predel miestnosti. 

More možností je nevyčerpateľné

Japonské steny sú v podstate zvislé látkové panely rôznej šírky. Posúvajú sa v dvoch až piatich koľajničkách, skladajú sa za seba, do strán. Veľkou výhodou, ktorú ponúkajú, je nesmierne atraktívny dizajn. Sú dodávané vo viac ako 220 druhoch, jemných farebných odtieňoch. Priepustnosť svetla závisí od vlastnosti materiálu. Môže byť tak vysoká ako pri záclone, aj s minimálnym prepúšťaním, ako poznáme napríklad pri bežných závesoch.

Vyberie si naozaj každý. Skutočne trendy funkčný doplnok, pôsobí veľmi jemne a úhľadne. Kvalita látok je garantovaná zárukou a skúsenosťami. 

 

Od výberu až po montáž

Spoločnosť MIRANTTES sa zaoberá profesionálnou montážou japonských stien. Na začiatok stačí, aby mal klient aspoň malú predstavu o dizajne a účele, aký by mala japonská stena – záves plniť.

Potom už je na pracovníkovi, ktorý príde k zákazníkovi, aby predstavu zákazníka pomohol premeniť na skutočnosť. Priestor kde by mala byť japonská stena nainštalovaná zmeria, na základe toho vypočíta rozmer pre jednotlivé panely a ich počet, navrhne spôsob ovládania. Zákazník si má možnosť prezrieť katalóg látok priamo pri zameraní, alebo môže navštíviť showroom dostatočne v predstihu pred zameraním. Montáž rovnako ako zameranie zabezpečuje pracovník spoločnosti MIRANTTES. Službu „Zameranie a montáž“ zabezpečuje spoločnosť MIRANTTES len v Bratislave a blízkom okolí, do vzdialenejších miest záves prepraví za poplatok dopravná služba.

Komentáre Disqus.
(3.3/5) 3 referencií
Miranttes

Názov MIRANTTES (MIRoslav ANTálek TESnenie) vznikol po roku 1989, v čase keď podnikanie rozšíril o…

IRSA

1 311

IRSA

Odporucam

Lamely pre vertikálne žalúzie

Prístup zo strany firmy Miranttes ma už po druhý krát sklamal. Prvý krát som…

Dano123

1 2233

Zaluzie a sietky

Super kvalita a pristup. Odporucam.

Miranttes
3.3/5 3 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím