Drevodomy od projektu až po financovanie

Dom a byt

Marek 12.05.201541734

Drevodomy od projektu až po financovanie

Bývanie je v súčasnosti životnou prioritou mladých rodín. Drevodomy so správnym financovaním a poistením poskytujú kvalitné a ekologické bývanie za prístupné ceny. Ako sa dostať k vysnívanému bývaniu prezradil Miroslav Bobák, konateľ spoločnosti FINPO MB, s.r.o.

Výhody drevodomov

V súčasnosti naberajú drevodomy na popularite hlavne pre ich nízkoenergetické nároky. S pridaním patričných technológií môže drevodom byť aj pasívny .Pri rodinných domoch a bungalovoch spolupracujeme so špičkovou spoločnosťou  HAAS FERTIGBAU. Ide o drevostavby, ktoré je možné realizovať v rôznom rozsahu od dodávky jednotlivých stavebných dielcov, cez hrubú stavbu, až po výstavbu rodinného domu kompletne na kľúč. Konečný rozsah dodávky je do značnej miery ovplyvňovaný klientom a je možné ho kombinovať,“ hovorí Miroslav Bobák a dodáva, že možností je mnoho. Jednou z nich je prízemie dokončené na kľúč a podkrovie je pripravené k následnej dostavbe podľa možností a požiadaviek klienta. Takéto etapové rozdelenie priebehu výstavby je veľmi efektívne na financovanie a pritom zachová možnosť rozšírenia rodinného domu do budúcnosti.

Kvalita a výnimočná záruka

Drevodomy poskytujú vysokú kvalitu výstavby, nízku energetickú náročnosť stavaných objektov, šetrnosť k životnému prostrediu a to všetko v kontexte s kritériami moderného bývania nového tisícročia. „Vďaka vysokokvalitnému konštrukčnému systému, jeho technickému spracovaniu a mnohoročným skúsenostiam z realizovanej výstavby garantuje spoločnosť HAAS FERTIGBAU na statiku konštrukčného systému záruku 30 rokov,“ hovorí Miroslav Bobák. Práve preto sú koncepty drevodomov čoraz obľúbenejšie a o ich spoľahlivosti nie je najmenších pochybností.

Financie sú dôležitým prvkom

Medzi výhody drevodomov patrí ako pri klasických viacgeneračnosť, no sú postavené rýchlo a patria do kategórie nízkoenergetických. Spoločnosť FINPO MB je na trhu už niekoľko rokov a dokáže poskytnúť odbornú asistenciu pri kúpe drevodomu. „Pomáhame klientom rozhodnúť sa pre správny typ, spolupracujeme s nimi pri projektových riešeniach a komplexne zastrešujeme aj financovanie stavby. Neposkytujeme len hypotéky, ale komplexný systém financovania vrátane následného poistenia, vybavenia vinkulácie, či možnosti nastavenia splátok. Vychádzame v ústrety možnostiam klienta a tak platí, že nové bývanie si s našou pomocou môže dovoliť skutočne takmer každý,“ hovorí Miroslav Bobák.

Poriadok vo financiách znamená lepší život

Heslo spoločnosti FINPO MB je: „Partnerstvo má hodnotu zlata.“ Miroslav Bobák totiž dobre vie, že práve objektívne, kvalitné poradenstvo a hlavne následný dlhoročný servis vie ušetriť financie ako pri stavbe domu, tak vie byť užitočným aj pri správe aktív počas celej doby. Množstvo spokojných klientov len dosvedčuje, že spoľahnúť sa  na finančných konzultantov zo spoločnosti FINPO MB s.r.o.  sa oplatí a má pre klientov zlatú hodnotu.

Komentáre Disqus.
(5/5) 215 referencií PRO
FINPO MB, s.r.o.

FINPO MB je slovenská nezávislá spoločnosť-samostatný finančný agent s licenciou Národnej Banky…

Emilia Kukova

1 8754

Poistenie domu a domácnosti+PzP

S poskytovanými službami som úplne spokojná. Pani Vojtková je veľmi príjemná…

KOMPLEXNÉ ODBORNÉ FINANČNÉ…

So službami pána Bobáka som úplne spokojná a nie je nič čo by som vytkla.…

KOMPLEXNÁ FINANČNÁ STAROSTLIVOSŤ O…

FINPO MB je suprová, perfektná spoločnosť, myslím si, že na Slovensku nemajú…

FINPO MB, s.r.o.
5/5 215 hodnotení

Čítajte ďalej

Plánujete úver? Ktorý je pre vás najvýhodnejší?

Rodina:Nechajte peniaze zarábať

Plánujete úver? Ktorý je pre vás…


29.10.201741734

MarekRodina

Praktické otázky o životnom poistení.Čo musíte vedieť pred podpisom zmluvy?

Rodina:Nechajte peniaze zarábať

Praktické otázky o životnom poistení.Čo…


28.10.201741734

FINPO MB, s.r…Rodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím