Dobový nábytok môže byť aj na mieru

Dom a byt:Objavte krásu dreva

Marek 28.05.201515161

Dobový nábytok môže byť aj na mieru

Mať doma kus krásneho masívneho nábytku a ešte k tomu na mieru. To je sen ľudí, ktorí si potrpia na kvalitu a nechcú vo svojom domove robiť kompromisy. Ing. Martin Varga zo spoločnosti VRG design predstavuje koncept moderného nábytku z naozaj kvalitného dreva, moderných technológií a starodávneho a pritom moderného dizajnu.

Poctivý masív nikdy nesklame

Masívne drevo je spojené s tradíciou, kusom živej prírody, noblesou a bolo vždy tradičným spôsobom, ako mať doma kvalitný a trvácny nábytok. Martin Varga sa preto rozhodol pokračovať v tejto tradícii a aj vo svete plnom drevotriesky ponúka kvalitné poctivé drevo.

Vintage, alebo Prevence

Masívne drevo je krásne vo svojej prirodzenej farbe. Čoraz viac sa však do módy dostávajú aj farebné masívne nábytky. „Aktuálne je v kurze Vintage patina a samozrejme aj Provence štýl s bielou patinou, dokonalý na stvárnenie tradičného bývania, alebo ako doplnok do historických interiérov. Na požiadanie vieme spraviť aj rezbu červotočom, prakticky z nového kvalitného dreva pripravíme aj skutočne excelentné dobové nábytky,“ hovorí Martin Varga.

Ošetrovanie zvládne každý

Prakticky nie je potrebné. Ani pri lakoch, ani pri špeciálnych náteroch pri masívnych nábytkoch netreba používať nič špeciálne na ošetrovanie. Utieranie prachu postačí a raz za čas oživenie preparátmi na báze olejov s voskom udrží drevo v skvelej kondícii.

Drevo podľa výberu

Na nábytok sa najlepšie hodí tvrdé drevo a VRG design stavil na buk, dub, brest, borovicu, smrek aj exkluzívne exotické druhy dreva na želanie. Ako hovorí Martin Varga, vedia zabezpečiť drevo podľa predstáv klienta a rovnako zrealizovať aj návrh, ktorý si bude želať. Výsledkom je tak jedinečný kus nábytku, ktorý sa môže stať dedičným a rodinným pokladom tak, ako v minulosti.

Na zhotovenie nečakáte dlho

Pri príprave nábytku z masívu je doba čakania na vyhotovenie približne rovnaká ako pri výrobe z klasickej drevotriesky. Prirodzene s efektom a trvácnosťou sa spolu s masívom posúvate do úplne inej kategórie.

 

Komentáre Disqus.
(4.4/5) 12 referencií
VRGdesign

Sme VRGdesign, dizajnové štúdio. Zaoberáme sa návrhom a realizáciami exteriérových a interiérových…

Stolíky na mieru

S prácou VRG design som bola maximálne spokojná. K výrobe stola mali…

Pracovný stôl z masívu

Ďakujem firme VRG design za výrobu krásneho pracovného stola. Kvalitná robota…

Interiérové dvere

Super tím, skvela práca, ochota splniť požiadavky zákazníka na 100% a schopnosť…

VRGdesign
4.4/5 12 hodnotení

Čítajte ďalej

Viete sa správne starať o drevo?

Dom a byt:Zariaďujeme interiér

Viete sa správne starať o drevo?


06.09.201615161

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím