Detaily v kúpeľni, ktoré netreba podceniť

Dom a byt:Vaša nová kúpeľňa

Marek 27.04.201519490

Detaily v kúpeľni, ktoré netreba podceniť

Kúpeľne nepatria rozmerom k najväčším častiam bytu, ale sú vysoko náročné na technické aj praktické detaily. Vďaka nim je kúpeľňový svet oázou, alebo len miestom, kam si chodíme umyť tvár a zuby.

Odlíšte sa kameňom

Podľa Jána Gajdošíka sú aktuálne v kurze imitácie kameňa na obkladačkách. Ide o kvalitnejšie a cenovo drahšie materiály, no prinášajú aj bežnej kúpeľni v paneláku úplne iný šmrnc. Prípadne sa dá kamenným vizuálom ozdobiť len niektorá z častí kúpeľne, alebo sprchového kúta. Kameň príjemne osvieži bežné kachličkové motívy. Aj takýmto detailom sa môžete odlíšiť od bežných kúpeľní.

Nebojte sa závesných WC

Mnoho ľudí má pred nimi ešte prirodzený rešpekt. Napriek tomu sú estetickejšie aj praktickejšie ako klasické stojaté. Ján Gajdošík zo spoločnosti Kúpeľne Pluscertifikát z odborného školenia na systémy zdravotechnických inštalácií Geberit. Preto jednoznačne, aj z praktického hľadiska odporúča práve tento systém toalety. „Je prakticky nezničiteľný. Ak sa niekto bojí, že pri poruche bude potrebné demolovať murovanú časť, nemusí sa báť. Komplexne celý systém sa dá opraviť aj vymeniť len prostredníctvom otvoru na splachovanie. Je to jednoducho riešenie, ktoré odporúčam každému,“ hovorí Ján Gajdošík.

Vymeňte vaničky

Reč je najmä o tých v sprchových kútoch. „Dnes je v kurze odtokový žľab, ktorý je krajší aj praktickejší ako bežne používané vaničky. Správe spravený žľab vydrží desiatky rokov bez ďalších zásahov. Aj preto si ho klienti pochvaľujú,“ hovorí Ján Gajdošík.

Detaily, ktoré rozhodnú

Stavebná firma by po sebe nemala zanechať len hotové dielo, lepšie povedané, iba dielo. Čo to znamená v praxi? „Nikdy po sebe nenechávame neporiadok. Materiál na stavbu donesieme a starý odnesieme. To sú detaily na ktoré nemusí zákazník nikdy myslieť. Pretože na ne myslíme my,“ hovorí Ján Gajdošík zo spoločnosti Kúpeľne Plus o veľmi dôležitom benefite dobrej firmy, ktoré pri realizácii kúpeľne zaváži rovnako, ako odborne vykované murovanie.

 

Spoločnosť Kúpeľne Plus sa dvanásť rokov sa venujeme stavebným a rekonštrukčným prácam a viac ako osem rokov sa špecializujeme najmä na kúpeľne a bytové jadrá. Ich služby sa vyznačujú kvalitou a komplexnosťou. Za tento čas nadobudli mnoho skúseností a zručností v obkladačských prácach. Zameriavajú sa najmä na detaily, čo robí ich prácu výnimočnou. Pracujú najmä v Žiline a okolí.

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
Ján Gajdošík…

Už dvanásť rokov sa venujeme stavebným a rekonštrukčným prácam a viac ako osem rokov sa…

Ivan M

1 90

Kompletná prerábka kúpeľne

Na začiatku skvelá komunikácia, ochota poradiť a ústretovosť a na konci…

KPJ

1 235

Kúpeľne, Podlahy,…

Firmu odporúčam, vynikajúco odvedená práca, milý tím ĺudí, vysoká odbornosť,…

Tomas Zuzcak

1 4068

rekonštrucia bytového jadra

maximálná profesionalita a kvalita prevedených prác odporučame každému.

Ján Gajdošík…
5/5 5 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím