Čo je pri výťahu dôležité? Rýchlosť, bezpečie a úspora!

Dom a byt:Dostaňte sa vyššie

Marek 13.07.20158426

Čo je pri výťahu dôležité? Rýchlosť, bezpečie a úspora!

Pri výbere dodávateľa pre výťah nikdy nepodceňujte tri najdôležitejšie parametre. Prevádzka výťahu musí byť predovšetkým bezpečná, úsporná a výťah by mal by čo najrýchlejší, aby sa skrátil pobyt v ňom. Na tieto tri aspekty sa zameriava firma TREVA s.r.o.

Nízkoenergetický výťah

Elektrická energia už zlacňovať nebude. Neustály rast energií motivuje k ohliadaniu sa po úsporných riešeniach. Výťahy sú energeticky náročne zariadenia, ale je možné znížiť ich spotrebu až o neuveriteľných 20%. Podrobnosti vysvetľuje Roman Vavro :„Nízkoenergetické výťahy sú prevažne trakčné výťahy s použitím bezprevodového stroja. Takýto stroj má výhodu , že nemá prevodovku a tým pádom je účinnejší oproti klasickému prevodovému stroju o približne 20 %.“ Spotreba energie pritom nie je na úkor rýchlosti. Práve naopak. Tá je druhým pilierom spoločnosti TREVA.

Najrýchlejšie na Slovensku

Rýchlosť štandardného výťahu na Slovensku sa pohybuje 0,2 m/s. Spoločnosť TREVA vie dodávať ako jediná na Slovensku výťahy, ktorých konštrukčná rýchlosť je až 0,7 m/s. Ide o bezkonkurenčnú výhodu, ktorá je neoceniteľná najmä v rannej, alebo poobednej špičke, kedy vďaka rýchlejšej preprave dokáže za rovnaký čas obslúžiť výťah viac ako dvojnásobok cestujúcich.

Bezpečnosť ruka v ruke s dizajnom

V prvom rade je potrebné, aby moderné výťahy spĺňali všetky bezpečnostné kritériá a normy. To je však len jedna stránka mince, ktorú vyžaduje zákon a bezpečnostné predpisy. Ďalšou významnou vecou je dizajne výťahu aj kabíny. Roman Vavro hovorí, že sa vedia v dizajne dokonale prispôsobiť a ponúkajú ľubovoľný dizajn podľa želaní klienta. Možnosť je použiť klasický laminát až po interiér so sklom a fotografiou. Ponúkajú aj dizajnové výťahy s naozaj pridanou umeleckou hodnotou. Výťah už nemusí byť len nesympatický kabína, ktorý slúži na  prepravu. Môže byť priestorom, v ktorom sa budeme cítiť bezpečne aj dobre.

 

Spoločnosť  TREVA na trhu v Slovenskej Republike pôsobí od roku 1994. Od svojho založenia patrí medzi najväčšie výťaharské spoločnosti. Kvalitu služieb, ktorú poskytuje, dokazujú dlhoročné skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov. Používajú iba prvky a komponenty najvyššej kvality.

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 56 referencií PRO
TREVA výťahy

Na trhu v Slovenskej Republike pôsobíme od roku 1994. Od svojho založenia patríme medzi najväčšie…

Basta

1 4368

Znievska 17

Kvalitne prevedená praca, dodržaná doba ukončenia. U nas skratena o 2 týždne.

Kompletná výmena 3 výťahov a…

S výmenou našich výťahov a spoluprácou sme boli spokojní. Nie na jednotku, ale…

TREVA výťahy
4.7/5 56 hodnotení

Čítajte ďalej

Ceny bytov v bratislavskom Pentagóne vzrástli o 150%. Neuveríte, vďaka čomu

Dom a byt

Ceny bytov v bratislavskom Pentagóne…


10.12.20198426

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím