Základný manuál pri rekonštrukcii kúpeľne

Dom a byt:Vaša nová kúpeľňa

Marek 30.04.201520977

Základný manuál pri rekonštrukcii kúpeľne

Zíde sa každému, kto plánuje v dohľadnej dobe začať prestavbu kúpeľne, alebo bytového jadra. Nenechajte si ujsť odborné rady, vďaka ktorým vaša rekonštrukcia bude hladká, bez najmenších problémov.

Príprava nad zlato

Článok Čo je dobré vedieť pred rekonštrukciou kúpeľne nás prevedie výhodou kvalitne pripraveného projektu a ukáže, aké zrkadlá a osvetlenie sú v kúpeľni potrebné. Rastislav Bumbera zo spoločnosti BUREX hovorí, že čím väčšie zrkadlo tým lepšie a nie obyčajné, ale určené špeciálne do kúpeľne. Také nikdy od vlhkosti nezačernie.  Tomáš Kovács z interiérového štúdia StarDom tvrdí, že až 60% zákazníkov nemá prehľad a bohužiaľ mnohokrát nemajú ani ucelenú predstavu o možnostiach, ktoré sa dajú realizovať v ich kúpeľni. Aby ste k nim nepatrili aj vy, prinášame článok Poznáte všetky možnosti, ktoré máte pri prerábke kúpeľne?

Milujete trendy? Niečo pre vás máme!

Pre všetkých, čo okrem základov chcú dbať na nové trendy, sme priniesli článok Chcete trendy kúpeľňu? Vieme, čo do nej patrí!  Čoraz viac ľudí si do kúpeľní inštaluje práve sprchový kút. Na rozdiel od vane má väčšiu flexibilitu a prináša mnoho farebných, dizajnových aj funkčných variácií. Tiež v modernej kúpeľni záleží, či máme okno a koľko svetla tam je, od tohto sa musí odvíjať správne rozhodnutie. Netreba sa báť kombinovať farby,“ radí Petr Bradáč zo spoločnosti Pekné kúpeľne. Hlavne nezabudnite na Detaily v kúpeľni, ktoré netreba podceniť. To je názov článku, v ktorom Ján Gajdošík upozorňuje na skryté nástrahy pri rekonštrukciách. Vedeli ste, že je v kurze imitácia kameňa na obkladačkách?  V našich článkoch sa toho dozviete omnoho viac. S   Ing. Jánom Jánošim zo spoločnosti SANT sme si zasa pohovorili O kúpeľňovom nábytku trochu inak... Prečítajte si ako udržať drevo v kúpeľni zdravé a krásne a prečo je atyp lepší ako skrinka z hypermarketu.

Na mieru a na dlhé roky

Ako už názov prezrádza, článok Sprchový kút na mieru pasuje každej kúpeľne hovorí o výhodách sprchových kútov, ktoré sú priamo pripravené podľa vášho želania. Žiadne lacné vaničky, čo pretekajú, ani rýchle riešenia bez precíznej prípravy Juraj Lehotský z firmy sprchovekuty.sk vie pripraviť sprchový kút presne na želanie zákazníka. S najnovšími technológiami a v špičkovej kvalite. „Spolupracujeme s renomovanými výrobcami sprchových kútov, pre ktorých zabezpečujeme zameranie, inštaláciu a následný záručný a pozáručný servis. V rozhovore  p. Laštík z firmy LAS otvorene hovoril o potrebe rekonštrukcie kúpeľne, pokiaľ vidíte vizuálne a hygienické nedostatky. Isté totiž je , že ostatná konštrukcia bytového jadra, respektíve kúpeľne je v ešte horšom stave. Čo vás čaká a neminie prinášame v článku Príklad ideálneho postupu pri rekonštrukcii kúpeľne.

 

S našimi dodávateľmi zvládnete tohoročnú rekonštrukciu bez najmenšieho problému...

 

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 22 referencií
Star Design

Sme firma, ktorá sa zameriava na rekonštrukcie kúpeľní bytov a domov, komplexný návrh interiéru,3D…

(4.9/5) 19 referencií
Pekné kúpeľne

Na trhu sme už pekných pár rokov. Za nás hovorí poctivo vykonaná práca a dúfam aj množstvo…

(5/5) 5 referencií
Ján Gajdošík…

Už dvanásť rokov sa venujeme stavebným a rekonštrukčným prácam a viac ako osem rokov sa…

(0/5) 0 referencií
Ján Jánoši - SANT

Zaoberáme sa zariaďovaním holobytov a holodomov luxusným interiérovým nábytkom a luxusnými…

(0/5) 0 referencií
Sprchové kúty

SPRCHOVÉ KÚTY NA MIERU PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK. Sprchovým kútom sa venujeme už viac ako desať…

(4.7/5) 6 referencií
LAS bytové jadrá

Predstavuje sa Vám firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 1998. Počas nášho pôsobenia v oblasti,…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím