Vyberáme a renovujeme dvere!

Dom a byt:Nové dvere pre Váš domov

Marek 12.11.201419768

Vyberáme a renovujeme dvere!

Krásne dvere sú kusom nábytku. Je jedno, či ide o vchodové, alebo interiérové. Dôležité je správne si vybrať. Dnes sme sa s overenými dodávateľmi rozprávali o tom, ako vybrať kvalitné dvere, kedy sa stačí riadiť cenou a ako zmeniť staré dvere na niečo pekné a moderné prakticky okamžite a za minimum peňazí.

 

Bezpečnostné dvere nemusia byť drahé

Dnes už si iné ako dobre zabezpečené dvere nevyberieme. Aj medzi nimi je však rozdiel. K cenovo prístupným dverám, ktoré spĺňajú nároky na bezpečné bývanie možno zaradiť Securido. „Cenovo dostupné dvere pre každého s bezpečnostnou zárubňou, tepelnou i zvukovou izoláciou. Vhodné na zabezpečenie bývania za ceny, ktoré nezaťažia rodinný rozpočet. Bezpečnostné dvere Securido s hladkým povrchom sú vhodné do všetkých moderných domácností, pretože sú ľahko kombinovateľné s každým interiérom,“ hovorí o výhodách Vladimír Ďurbis z firmy  Ďurbis & Šuba v článku Ako vyzerajú cenovo výhodné bezpečnostné dvere.

Dvere pre náročných

Bezpečnostné vchodové dvere však môžu vyzerať skutočne luxusne. Pre tých, ktorí sa rozhodli staviť aj na vyšší štandard predstavuje Patrik Župánek z firmy Rolkom dvere Exkluzív: „Bezpečnostné dvere Exkluzív sa na slovenskom trhu vyrábajú od roku 1996. Boli vyvinuté v spolupráci s Kriminalistickým a expertíznym ústavom v Bratislave tak, aby spĺňali najnáročnejšie bezpečnostné a protipožiarne kritéria, podložené certifikátmi.“ Viac sa dočítate v článku Bezpečnostné dvere pre náročných.

Laminátové, alebo fóliované?

Rozhodujete sa aké dvere kúpiť do interiéru? Helena Rafayová z firmy HESTAV v článku Radíme: Ako si vybrať dvere do interiéru prináša rady, ako sa zorientovať v kvalite a spoľahlivosti interiérových dverí. Porovnali výhody oboch typov. Samozrejme, vysvetlili aj aké typy kľučiek sa hodia na bežné dvere a na čo si treba dávať pozor. Tibor Suchánek z Dverového štúdia v Žiline v článku Pri výbere dverí oslovte dverové štúdio, rozoberá dôvody pre ktoré sa pri výbere dverí obrátiť na odborné poradenstvo. 

Dvere sa dajú skvele renovovať

Ak máte staré, alebo poškodené interiérové dvere, nie je často potrebné kúpiť dvere nové. Dokonca môžete zachrániť aj historické skvosty. „Naša firma sa špecializuje najmä na dvere staršie ako 100 rokov, dvere atypického rozmeru a na dvere, nad ktorými ste už dávno mávli rukou. Žiadne dvere o ktorých si myslíte, že sa hodia už len do kontajneru nám nerobia problém,“ hovorí Jozef Danter z firmy Rendoors.  Viac o renovácií dverí aj zárubne povedal v článku Poškodené dvere nemusíte vymieňať! Renovovať sa dajú nielen klasické dvere, ale aj posuvné, či systém Rolldor. Pri rekonštrukcii tak stačí zmeniť vizáž vašich dverí a máte domov ako nový. O technike a spoľahlivosti renovácií hovorí viac  Rudolf Baán z firmy Renoba v článku nazvanom Výhody renovácie dverí aj vstavaných skríň.

 

Prečítajte si rady našich dodávateľov a vyberte si kvalitné dvere, alebo systém renovácie vhodný práve pre vás.

foto: thejosevilson.com, silvelox.co.uk, homedecoration.wnngroup.com

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Ďurbis & Šuba

Zaoberáme sa predajom a montážou bezpečnostných dverí,interierových dverí,plastových okien a dverí…

(4.7/5) 338 referencií PRO
Rolkom

Ponúkame predaj a montáž na : Vstavané skrine, šatníky na mieru, interiérové dvere a zárubne,…

(4.5/5) 10 referencií
HESTAV

Ponúkame Vám rokmi zákazníkmi overenú kvalitu Navštívte našu novú predajňu s najväčšou vzorkovňou…

(4.3/5) 24 referencií
DVEROVÉ ŠTÚDIO

Sme distribútori dverí, zárubní a príslušenstva známych a obľúbených značiek ako napríklad: -…

(0/5) 0 referencií
Dverové štúdio

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom a montážou interiérových dverí, bezpečnostných dverí zn.…

(0/5) 0 referencií
Rendoors

Naša firma pôsobí na trhu už od roku 1999. Zaoberáme sa hlavne úpravou, renováciou starých a…

(5/5) 87 referencií PRO
RENOBA

Od roku 2002 sa zaoberáme renováciou dverí, zárubní a vstavaných skríň. Používame vlastnú…


Čítajte ďalej

Ako vyzerajú cenovo výhodné bezpečnostné dvere

Dom a byt:Nové dvere pre Váš domov

Ako vyzerajú cenovo výhodné bezpečnostné…


10.11.201419768

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím