Vianočné upratovanie bez starostí. Aj ako darček!

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Marek 04.12.201715522

Vianočné upratovanie bez starostí. Aj ako darček!

Začnite nový rok v upratanom domove bez toho, aby ste sa museli o veľké upratovanie pričiniť sami. Či už pred Vianocami, medzi sviatkami, alebo v novom roku môže byť generálne upratovanie skvelý rodinný darček, ale rovnako aj úžasné prekvapenie pre napríklad starších ľudí.

V zdravom byte zdravý duch

Nie je dôležité, ako často vysávate, pretože niektoré nečistoty a hlavne roztoče padajú podstatne hlbšie do tkaniny, ako ich vie bežný vysávač vytiahnuť. Preto je ideálne pustiť sa do tepovania aspoň raz za rok. Vedeli ste totiž, že za dvanásť mesiacov sa v kobercoch usadí pri trojčlennej rodine približne 6 kilogramov odumretej kože? Tá je potravou pre roztoče a dôvodom, prečo sa môže alergikom horšie dýchať. Nehovoriac o pachu, ktorý sa šíri v priestore, ak nie je pravidelne vysávaný a tepovaný. Preto je vhodné si na túto čistiacu službu zavolať odborníka.

Pomoc pri náročných prácach

Povysávať, umyť podlahu, upratať prach, to sú bežné veci, ktoré zvládne každý sám vo vlastnej réžii, no práve tepovanie výkonným strojom je vec, ktorú je lepšie nechať na odborníkov. Profesionálne tepovacie stroje totiž ostávajú šetrné k tkaninám a súčasne dokážu vyprať naozaj do hĺbky. Rovnako aj umývanie okien, hlavne počas zimy, môže predstavovať činnosť, ktorej by sme sa najradšej vyhli. „Na trhu pôsobíme už od roku 1996 a ponúkame kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, sedacích súprav, gaučov, postelí, pohoviek, váľand, matracov, kresiel, stoličiek, áut a čistenie kožených sedačiek aj s impregnáciou, umývanie okien a generálne upratovanie,“ hovorí Peter Labodi. Všetko, čo človek potrebuje pre čistý domov bez námahy.

Generálne upratovanie ako hodnotný vianočný darček

Ak chcete vyluxovať naozaj poctivo, stavte na generálne upratovanie. „Naše generálne upratovanie je vhodné pre starších ľudí, ktorým dokážeme naozaj komplexne upratať byt tak, ako si už často sami nedokázali niekoľko rokov. Je to však aj slúžba vhodná pre mladé rodiny, ktoré chcú namiesto upratovania stráviť radšej deň spolu v prírode,“ hovorí Peter Labodi. To v sebe zahŕňa umývanie okien, tepovanie, umývanie žalúzií, dverí, balónov a lodžií, čistenie sedačiek, kresiel nábytku, dokonca aj spotrebičov ako zvonka tak aj z vnútra.

Celé upratovanie pritom zaberie približne pol dňa a vykonáva ho tím troch ľudí. Cena je pritom skutočne vianočná, napríklad za generálne upratovanie 2-izb. byt do 60 m2 zaplatíte 150 eur. Viac informácií, a ďalšie ceny nájdete na: http://tepovaniebratislava.sk/sluzby/upratovanie-bratislava 

Komentáre Disqus.
(5/5) 128 referencií
BODYTEP

Od roku 1996 pre Vás ponúkame kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, sedacích…

Tepovanie a umývanie okien

Bodytep nám tepovali už viackrát a sme spokojní. Čo by som vytkla bol…

Medtronic

1 142

Tepovanie 600m kobercov

S kvalitou a výkonom práce sme boli veľmi spokojní. Personál bol ústretový,…

Vrbova

1 119

Upratovanie 3-izbového bytu v…

Napriek tomu, že upratanie bytu si vyžiadalo viac práce ako som pôvodne…

BODYTEP
5/5 128 hodnotení

Čítajte ďalej

Prečo tepovať aspoň raz za rok

Dom a byt:Predvianočné upratovanie

Prečo tepovať aspoň raz za rok


30.11.201515522

MarekDom a byt

Prvotriedna kvalita tepovania za kratší čas

Dom a byt:Stavby, prestavby, rekonštrukcie

Prvotriedna kvalita tepovania za kratší čas


10.12.201415522

MarekDom a byt

Vytepujeme, vyčistíme a umyjeme ...

Rodina

Vytepujeme, vyčistíme a umyjeme ...


19.11.201215522

ZuzanaRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím