Viac miesta pre život

Dom a byt

Zuzana Zuzana 12.11.201227036

Viac miesta pre život

Žiadny priestor neprešiel v poslednom čase takými rýchlymi premenami ako kuchyne. Moderná kuchyňa vo veľkej miere podlieha neustále sa meniacim trendom a našemu individuálnemu vkusu. Dokáže Vás okúzliť svojim dokonalým dizajnom, špičkovými technológiami a individuálnymi možnosťami.

Vo väčšine sa kuchyne prispôsobujú priestoru, ktorý máme k dispozícií. Podľa tvaru miestnosti a jej rozmerov sa rozhodujeme, aký typ kuchyne si zvolíme. Základom je, aby sme mysleli na optimálne usporiadanie jej funkčných zón do trojuholníka, ktorého strany budú v rozmedzí 1, 3 m až 3 m. A to z toho dôvodu, aby sa veľmi nenachodili a všetko potrebné bolo po ruke.

Pri navrhovaní kuchyne by sme teda mali myslieť na jej praktickosť a na problémy, ktoré môžu pri realizácií vzniknúť s chladnou hlavou. Rozvrhnime si priestor a vyberme si podlahovú krytinu, z ktorej nás nebude bolieť chrbát a rýchlo sa neopotrebuje. Nezabudnime ani na ergonómiu kuchyne, ktorá je v tomto priestore dôležitá, hlavne pre to, že tu budete tráviť niekoľko hodín denne. Kuchynská linka by mala byť svojou výškou a šírkou prispôsobená telesnej výške užívateľa a jeho fyzickým možnostiam.  

Pri výbere kuchyne a jej prispôsobovaní našim požiadavkám, nám najlepšie poradí odborník v kuchynskom štúdiu alebo priamo výrobca. „Dizajnér Vám vie nie len poradiť, ale vytvorením 3D návrhov si dokážete lepšie predstaviť usporiadanie priestoru a následne ho praktickejšie rozvrhnúť,” hovorí pán Chudík z firmy NEW DESIGN, ktorá sa zameriava na výrobou kvalitných kuchýň na mieru. „Takéto návrhy robíme aj my. Aj keď väčšina našich zákazníkov príde už s hotovými 3D návrhmi osobne alebo nám ich jednoducho pošlú mailom. V každom prípade im ochotne poradíme a oboznámime ich s dostupnými možnosťami riešenia v konkrétnej miestnosti. Prispôsobíme im kuchynské linky, šatníky alebo vstavané skrine na mieru. Okrem toho ponúkame moderné riešenia celých interiérov.

Pre vytvorenie takéhoto návrhu budete potrebovať jednoduchý náčrt miestnosti s jej mierami: šírku, výšku (ku stropu) a hĺbku. Rozmery sú nevyhnutné pri spracovaní návrhu a predbežnej cenovej kalkulácie. Dizajnér sa Vás počas práce vyspovedá kto a ako často bude využívať tento priestor, čo všetko budete potrebovať uskladniť, aké sú vaše požiadavky na vzhľad a materiál,” dodáva pán Chudík.

Kuchyne sú časťou domácnosti, ktorú si zariaďujeme na dlhšie obdobie, preto je kvalita práce veľmi dôležitá. V procese hľadania dodávateľa navštívte jeho internetovú stránku, všímajte si aké materiály používa, prečítajte si referencie od spokojných zákazníkov a prejdite si galériu realizácií. Zistíte tak dôležité informácie o vašom budúcom dodávateľovi.

Cenovú ponuku si môžete dať urobiť vo viacerých štúdiách a následne sa rozhodnúť pre tú najlepšiu cenovú ponuku. “Ešte pred podpísaním objednávky si nezabudnite všimnúť či sú uvedené ceny s dph,” doplňuje majiteľ NEW DESIGN. „Je samozrejmé, že aj my sme sa prispôsobili dnešnému stavu ekonomiky. Našim zákazníkom ponúkame zároveň s kvalitou aj cenovo prijateľné riešenia, ktoré budú zodpovedať ich predstavám a požiadavkám. Naše cenové rozdelenie spolu s galériou našich realizácií im uľahčia výber. Ponúkame kuchynské linky v troch cenových kategóriach do 2000 eur, od 2000 eur a pre najnáročnejších klientov od 3000 eur. Všetky ceny uvádzame s dph.


„Ak klient súhlasí s prvotným návrhom dohodneme sa na osobnom stretnutí u neho doma, v čase kedy mu to bude vyhovovať. Naši zákazníci nemusia nikam chodiť. Prinesieme kompletný vzorkovník, vďaka ktorému si potom môžeme nové materiály prirovnať priamo k podlahe, stenám a existujúcemu nábytku a druhýkrát zameriame priestor,“ hovorí pán Chudík.

V čom sa odlišujete od konkurencie?
„Od začiatku po koniec spolupráce so zákazníkom sa mu venuje jeden človek, čím sa celý proces urýchli a spresní. Kuchynské linky vieme vyrobiť do 4 týždňov. Tesne pred dokončením linky zákazníkov telefonicky kontaktujeme a dohodneme sa nimi na presnom termíne a čase montáže. Dovoz a montáž je u nás zadarmo. V dohodnutom čase zákazku dovezieme a namontujeme. Zákazník nemusí byť pri montáži prítomný. Naši klienti si väčšinou odbehnú do práce. Montáž kuchynskej linky alebo vstavanej skrine trvá niekoľko hodín a montáž končí uprataním pracovného priestoru. Hneď po montáži je Vaša nová kuchynská linka alebo vstavaná skriňa pripravená na užívanie.

„Krédom našej spoločnosti je uspokojiť každého zákazníka. Pretože spokojný zákazník sa k nám aj po rokoch vráti,” hovorí pán Chudík.
Čo o práci firmy hovoria ich zákazníci si prečítajte priamo v referenciách -
kuchynská linka, vstavaná skriňa, kuchynský nábytok, kuchynská linka na mieru.


 


„Naše dlhoročné skúsenosti, odborné vedomosti, či veľké množstvo vyrobených nábytkov najrôznejšieho druhu, z nás robia Vášho seriózneho partnera, ktorý premení Vaše predstavy na skutočnosť a ponúkne Vám aj VIAC MIESTA PRE ŽIVOT.”

 

Slovenská firma NEW DESIGN sa môže pochváliť tým, že pri výrobe nábytku používa kvalitné materiály od spoľahlivých dodávateľov, s ktorými udržiava profesionálny vzťah, čo umožňuje dodržiavať výrobné termíny. Dodávateľmi pre kuchyne sú nemecké, talianske a rakúske firmy: Wodego, Egger, Blum , FGW a Hettich. V ich sortimente nájdete aj kuchynské spotrebiče na mieru. Pracujú s takmer všetkými dostupnými materiálmi a najrôznejšími systémami ako sú plnovýsuvy, samo doraz, najrôznejšie výsuvné, svetelné, úložné systémy a pod. Pri spracovaní používajú najmodernejšie strojové a technologické vybavenie. Medzi ich zákazníkov patria aj kuchynské štúdia a architekti.
 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 80 referencií PRO
New Design

Vytvárame moderné, funkčné a jedinečné riešenia interiérov. Špecializujeme sa na výrobu a následnú…

Matej Oremus

1 1028

nábytok na mieru

So spoločnosťou New Design som bol veľmi spokojný. Zameranie, výroba aj…

MarioB

1 670

Kuchynská linka

Rád by som sa poďakoval firme NewDesign za výborne odvedenú prácu na novej…

zsamulkova

1 301

vstavana skrina

Pan Chudik nam robil vstavanu skrinu a boli sme velmi spokojni, prave preto sme…

New Design
4.9/5 80 hodnotení

Čítajte ďalej

Na mieru znamená prispôsobiť sa predstavám!

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Na mieru znamená prispôsobiť sa predstavám!


30.10.201527036

MarekDom a byt

Vstavaná skriňa cez internet? Výhodné riešenie pre každého!

Dom a byt:Vstavané skrine

Vstavaná skriňa cez internet? Výhodné…


27.03.201427036

MarekDom a byt

Kvalitné vstavané skrine vydržia celý život

Dom a byt:Vstavané skrine

Kvalitné vstavané skrine vydržia celý život


13.03.201427036

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím