Ušetrite na klimatizácii aj stovky eur

Dom a byt:Je Vám teplo

Marek 12.06.201518417

Ušetrite na klimatizácii aj stovky eur

Nájsť správny pomer medzi cenou, výkonom, dizajnom aj funkčnosťou nebýva vždy ľahké. Preto je dobré spoľahnúť sa na odborníka. Jeho služby však mnoho ľudí pokladá za drahé. Čo ak vám dá ponuku najlacnejšej klimatizácie?

Garantovaná záruka

Nielen tá dvojročná na funkčnosť zariadenia. Mark Tomko zo spoločnosti El – Mont dáva záruku najnižšej garantovanej ceny. „Ak niekto príde s rovnakou klimatizáciou ako dodávame my a ukáže nám nižšiu cenu, vieme ju znížiť na úroveň konkurencie,“ hovorí Marek Tomko. Zároveň však dodáva, že takýto prípad ešte nenastal. Sledujú totiž vývoj na trhu a vždy vedia poskytnúť klientom najlepšie ceny za najvyššiu kvalitu. Niekedy aj o stovky eur. 

Spoľahlivý hráč

Spoločnosť El – Mont nedrží nízko ceny zníženou kvalitou zariadení. Dodáva špičkové jednotky značiek Samsung, či Dainkin a iných. Tak isto sa vynikajúca cena vzťahuje aj na montáž jednotiek. Tá je zabezpečená tímom profesionálov. Spoločnosť pôsobí na trhu už dvanásť rokov a montéri majú kvalifikovanú inštaláciu ako sa povie v ruke.

Novinky prinášajú každý rok

Pri oslovení spoločnosti El – Mont máte k dispozícii celé spektrum klimatizačných jednotiek. Každý rok prinášajú na trh novinky. Tie sa podľa slov Mareka Tomka už ani tak nelíšia výkonom, či funkciami, skôr dizajnovými prvkami. Po splnení nárokov na klimatizáciu z technického hľadiska sa tak zamerajte na dizajn. Klimatizácia bude slúžiť desiatky rokov a preto je dôležité, aby ako sa hovorí, dokonale k vám zapadla.

Všetko na kľúč

Hovoriť o najnižšej cene obvykle skrýva problém. Marek Tomko ale stavil na precízny a seriózny prístup k zákazníkovi. Garancia dobrej ceny je podporená montážou a inštaláciou na kľúč. To znamená, že nikdy neodchádzajú od nedokončeného a neodtestovaného diela. Všetky prepojenia vyskúšajú, stavebné práce zahladia a po sebe aj upracú. Klient sa nemusí o nič starať, akurát o dobré preštudovanie návodu na obsluhu zariadenia.

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
Klimael

Pri obhliadkach, servisoch a samotnou montážou dbáme predovšetkým na udržanie čistoty v objektoch…

tonko523

1 3626

Kamerové systémy - montáž

Montáž kamerového systému v celom dome, som maximálne spokojný a firmu môžem…

carmen238

1 1215

Montáž klimatizácie

S firmou som veľmi spokojná a odporúčam.


Čítajte ďalej

Čističky vzduchu vyženú baktérie a osviežia bývanie

Dom a byt:Vzduchotechnika a klimatizácie

Čističky vzduchu vyženú baktérie a osviežia…


14.04.201518417

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!

môžu sa vám páčiť


Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím