Premýšľate o vstavanej skrini? Máme pre vás dobré tipy.

Dom a byt:Vstavané skrine

Marek 13.03.201439903

Premýšľate o vstavanej skrini? Máme pre vás dobré tipy.

Vstavené skrine sú trendy. Sú moderné a predstavujú vynikajúce riešenie do každého bytu a domácnosti. Vedia byť pomocníkom v miestach, kde sa štandardné skrine nezmestia. Sú na mieru, atypického dizajnu a dlhá životnosť hrá tiež v ich prospech. Vyskúšajte nové trendy a využite posuvné dvere nielen ako doplnok, ale ako nový rozmer celého bývania.

Drevo s sklo

Dve súčasti, ktoré patria medzi top obľúbené dekorácie v oblasti vstavaných skríň. Nie je žiadne tajomstvo, že ich obľuba z roka na rok rastie a inak tomu nebude ani tento rok. „Počítam, že stále budú používané aj tento rok drevodekory s kombináciou skla,“ hovorí Andrej Chudík, konateľ spoločnosti New Design. V tejto dvojkombinácii nešliapnete vedľa a rôzne farebné odtiene samotného dreva dávajú možnosť nakombinovať skriňu priamo ladiacu s interiérom izby. Navyše drevo a sklo sú nadčasovou záležitosťou, takže nimi určite nič nepokazíte.

 

 

Novinka Overface

Možno povedať, že ide o hit sezóny 2014 aj v oblasti vstavaných skríň. Overface je technológia, ktorá umožňuje individuálny prístup k tvorbe interiéru a individuálnu povrchovú úpravu. „Pri technológii overface ide v podstate o digitálnu laserovú potlač dverí s rôznymi motívmi,“ vysvetľuje Belo Bojarský z ROB design. O tom, že ide o nesmierne atraktívnu technológiu svedčí aj širokospektrálne použitie.  Povrchové úpravy sú dokončované pomocou technológie Inkjet. Môžu to byť laminované dosky, dýhované dosky, alebo sklo. Najzaujímavejšie je, že ako motív možno použiť akýkoľvek obrázok, vzor alebo fotografiu v digitálnej podobe. Taktiež je možné použiť aj počítačom vytvorené ilustrácie a dekoračné vzory. Vďaka tejto technológii tak definitívne skončila éra tuctových vizuálov a dať si na vstavanú skriňu do spálne fotografiu z dovolenky, či atraktívny vzor je stále jednoduchšie.

Biela farba je trendom noviniek

Farebná škála vstavaných skríň sa mení. Patrik Župánek zo spoločnosti Rolkom však pre rok 2014 odporúča bielu farbu. Ako sám hovorí, práve táto sa v posledných rokoch začína po dreve tešiť najväčšej obľube. Materiály už samozrejme ostávajú na preferenciách samotného zákazníka. Pre atraktívnejší dizajn je vhodné zvoliť viacnásobné členenie samotných dverí. „Určite viac delené posuvné dvere s hranatými profilmi, alebo fototapety pomôžu zatraktívniť vizuál vstavanej skrine,“ hovorí Andrej Chudík z New Design. Módne trendy preto prinášajú aj do sveta vstavaných skríň mnoho noviniek. Nadčasovosť a kvalitné prevedenie sú však stále v móde.

Foto: Rolkom, Trachea.cz, getitsetit.com

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
ROB design

Hlavným produktom firmy ROB design sú kuchynské linky a vstavané skrine na mieru. Samozrejme…

(4.7/5) 339 referencií PRO
Rolkom

Ponúkame predaj a montáž na : Vstavané skrine, šatníky na mieru, interiérové dvere a zárubne,…

(4.9/5) 82 referencií PRO
New Design

Vytvárame moderné, funkčné a jedinečné riešenia interiérov. Špecializujeme sa na výrobu a následnú…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím