Sprchový kút na mieru pasuje do každej kúpeľne

Dom a byt:Vaša nová kúpeľňa

Marek 27.04.201514202

Sprchový kút na mieru pasuje do každej kúpeľne

Zvažujete, či vaňu, alebo sa pustiť do sprchového kúta? Sprchový kút je praktický, zaberie menej miesta a využívať môžete aj masážne hlavice, či rôzne prúdy. Nepáčia sa vám však sprchové kúty, ktoré vidieť v obchodoch. Ani po nich nesiahajte. Spravte si radosť sprchovým kútom na želanie.

Sprchové kúty aj na mieru

Pri sprchových kútoch sa nemusíte obmedzovať. Zabudnite na sprchové kúty z plastu, či ohyzdné atrapy z nákupných centier. Juraj Lehotský z firmy sprchovekuty.sk vie pripraviť sprchový kút presne na želanie zákazníka. S najnovšími technológiami a v špičkovej kvalite. „Spolupracujeme s renomovanými výrobcami sprchových kútov, pre ktorých zabezpečujeme zameranie, inštaláciu a následný záručný a pozáručný servis. So sprchovými kútmi to vieme,“ hovorí Juraj Lehotský.

Neviete sa rozhodnúť? Stavte na konzultáciu!

Pre výber a stavbu sprchového kúta sú dôležité dve zásady. Konzultácia pred samotnou realizáciou prestavby kúpeľne a profesionálna výstavba. Nie je nič horšie, ako keď vám po rekonštrukcii začnú klopať na dvere susedia, že im zateká a novú kúpeľňu treba začať búrať. „Prídeme sa pozrieť na vašu kúpeľňu ešte v pôvodnom stave alebo pred obložením priestoru. Spoločne nájdeme ideálne riešenie sprchového kútu alebo si vyberiete z alternatív, ktoré pre vás pripravíme. Priestor zameriame a sprchový kút odborne namontujeme. Každé riešenie a montáž je individuálne prispôsobené špecifikám priestoru a vybraného riešenia sprchového kúta. Robíme všetko pre spokojnosť našich zákazníkov,“ hovorí o profesionalite Juraj Lehotský z firmy  sprchovekuty.sk.

Aj sprchový kút potrebuje servis

Ani najlepší profesionál nezaručí, že sa niečo nemôže pokaziť, alebo zlyhať materiál. Je však na to pripravený. Poskytujeme servis k všetkým typom sprchových kútov a venujeme sa aj odbornému poradenstvu.  V prípade problémov odstránime poruchy, ktoré bránia bezproblémovému použitiu sprchového kútu, prípadne poradíme s funkčným riešením odstránenia problému,“ hovorí Juraj Lehotský zo  sprchovekuty.sk.

Výhody sprchového kúta

Ľahká údržba

Zaberie menej miesta

Úspora vody

Možnosť prispôsobiť rozmery možnostiam kúpeľne

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Sprchové kúty

SPRCHOVÉ KÚTY NA MIERU PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK. Sprchovým kútom sa venujeme už viac ako desať…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím