Prečo na drobné opravy zavolať odborníka?

Dom a byt:Aj Váš byt bude stále fit

Marek 05.02.201516830

Prečo na drobné opravy zavolať odborníka?

Drobné opravy a úpravy v domoch a bytoch sa rôznia, no zároveň majú mnoho spoločného. Lukáš Matajs zo spoločnosti Servis domácností hovorí o najčastejších opravách a úpravách, na ktoré netreba stavebnú firmu, ale zišiel by sa odborník. Neodborný prístup k maličkostiam môže spraviť viac škody ako úžitku.

Čo si ľudia dajú opravovať najčastejšie?

Lukáš Matajs zo spoločnosti Servis domácnosti hovorí, že aj na drobné práce jednoducho treba kumšt. Ten sa dá získať len dlhodobou praxou, ktorú má. Ľudia si ho najčastejšie volajú na malé úpravy, ktoré je však lepšie aj krajšie vykonať odborne. „Najčastejšie pomáhame ľudom pri opravách silikónom a obnove silikónových tesnení, montáži garniže, oprave klasických toaliet, výmenu batérií, kompletnú výmenu starých kuchynských dosiek, či skladanie nábytku,“ hovorí Lukáš Matajs. Aj pre niekoho drobnosti je vhodné vykonať 

kvalifikovane, čo sa hodí najmä pri prácach v kúpeľni, kde za neodbornosť hrozí katastrofa

Drahé náradie nemusíte kupovať

Služby ako vŕtanie dier do panelu, brúsenie, rezanie, to všetko sú práce, ktoré zvládne v podstate každý, kto má dobré náradie. Nikomu sa neoplatí kupovať profesionálnu vŕtačku, kvôli trom dieram do steny. Lukáš Matajs zo spoločnosti Servis domácnosti preto hovorí, že v tomto prípade je lepšie zavolať drobného domáceho majstra. Ich spoločnosť disponuje množstvom profesionálneho náradia, ktoré si nemusíte kupovať, požičiavať ani sa s ním učiť pracovať. Ide o nesmiernu finančnú aj časovú úsporu.

Od výmeny dosky až k novým skrinkám

Lukáš Matajs zo spoločnosti Servis domácnosti sa veľmi často stretáva s požiadavkou výmeny kuchynskej pracovnej dosky. Túto službu zabezpečuje komplexne. Od výmeru dosky, cez jej rezanie inštaláciu a likvidáciu starej. No ako hovorí, nemusí to byť len doska, pokojne si môžete objednať aj celú kuchynskú linku, či nábytok. „Naša spoločnosť dodáva aj nábytok na mieru. Princíp práce je jednoduchý. Klient nám povie predstavu, zladíme ju s možnosťami, vyberieme dekor, načrtneme vizuál, spravíme cenovú ponuku a všetko na mieru dodáme aj zmontujeme, “ hovorí Lukáš Matajs. Kvalitu jeho práce potvrdzujú roky na trhu, dobré referencie a množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa podľa jeho slov s novým problémom na neho neváhajú vždy obrátiť. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 69 referencií PRO
Servis domácnosti

Servis domácnosti ponúka drobné remeselné práce v domácnosti a vo firme. Ponúkame drobné…

Valinka

1 341

Výmena pracovnej dosky

Super veľká spokojnosť

Cséfalvay

1 312

Montáž kuchyne IKEA

dobra cena, takmer okamzite vybavenie zákazky a hlavne kvalitna praca mozem…

LSintajova

1 802

Nábytok na mieru

Nechala som si vyrobit viacero kusov nabytku, su precizne vyhotovene, rozmerovo…

Servis domácnosti
4.9/5 69 hodnotení

Čítajte ďalej

Obnova kuchyne bez zbytočných nákladov a neporiadku

Dom a byt:Kuchyne

Obnova kuchyne bez zbytočných nákladov a…


13.03.201716830

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím