Tipy, ako môžu LED svietidlá skrášliť bývanie aj vám!

Dom a byt:Presvetlite svoj domov

Marek 18.09.201523848

Tipy, ako môžu LED svietidlá skrášliť bývanie aj vám!

LED technológie priniesli nové možnosti svietenia. Od skutočne dizajnových dekorov až po vysoko funkčné osvetlenie v podobe denného svetla. Oboznámte sa s výdobytkami svetelnej techniky viac!

Zažite umelecké technológie u vás doma

Krásne stropy s hviezdnym nebom v podobe desiatok žiaroviek sú efektné a dodávajú aj dostatok svetla. Netreba pritom ani náročnú rekonštrukciu. Takéto komplexné riešenia je dnes možné už dostať ako „luster.“ V článku Majte doma svetlo ako umelecké dielo vysvetľuje Tomáš Máte, ako jednoduché je mať doma svetlo ako umenie. Nemenej umeleckým zážitkom sú určite aj lampy Artemide Florentis, imitujúce rozvité kvety. „Sú dostupné ako stojace lampy, ale aj nástenné a vybavené dotykovým stmievačom, čo ešte viac prehlbuje ich jedinečnosť,“ hovorí Peter Šulek  zo spoločnosti LEDLUX. V článku Osvieženie interiéru luxusnými svietidlami hovorí o premene bežných vecí na krásne a potrebe odborného poradenstva pri správnom nasvietení izby.

Vyberajte dôsledne

Aktuálne je najobľúbenejšia teplota svetla je v podobe bieleho denného svetla, ktoré je akýmsi prechodom medzi teplou a studenou bielou. „Ľudské oko takéto spektrum vníma prirodzene, nebolí z neho hlava, nekazia sa oči. Dá sa povedať, že je to asi najlepšia alternatíva pracovného svetla,“ upresňuje Miroslav Masrna a v článku Čo zvážiť pred kúpou LED svietidla?, podáva aj ucelený návod ako sa zorientovať v ponuke svetiel. V článku Vyberáme LED pásik do kuchyne nás Patrik Kelemen z ExpresLED prevedie možnosťami, ktoré ponúka ich unikátny program priamo na web stránke, čo pomôže s výberom LED pásika do kuchyne laikom aj odborníkom. Od rozmeru, cez zdroj, prepojenia, pripravia LED pásik tak, aby ste ho už len umiestnili na linku a svietili.  

Romantika za super cenu

O tom, že LED svietidlá sa hodia na dotvorenie atmosféry hovorí aj článok Vymeňte žiarovky za svetlo s atmosférou. V ňom  Ing. Jozef Csizmazia zo spoločnosti Actuela hovorí o možnostiach LED svietenia aj potrebe zvážiť, inteligentné osvetlenie už pri renovácii bytu. Ak hľadáte dobrú cenovú alternatívu, v článku LED svietidlá za dobré ceny nájdete informácie o reálnej úspore, ktorú prinášajú LED pásiky, LED žiarovky aj reflektory. Ing. Peter Mojdis totiž hovorí, že LED nie je len o efektivite a kráse, ale aj finančnej úspore za energie.

 

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Artgips

Už 14 rokov sa zaoberáme skrášľovaním interiérov a plníme aj tie najnáročnejšie požiadavky našich…

(0/5) 0 referencií
LedLux

Naša firma bola založená v roku 1995. Od vzniku firmy ponúkame našim zákazníkom plnohodnotné služby…

(0/5) 0 referencií
CreeLED

Zaoberáme sa predajom, poradenstvom a montážou LED osvetlenia. Snažíme sa byť cenovo dostupný pre…

(5/5) 2 referencií
expresLED

Výroba, predaj a montáž LED osvetlenia. Ponúkame Vám časom preverené produkty najvyššej kvality.…

(5/5) 5 referencií
Actuela

Už od začiatku svojej činnosti sa spoločnosť Actuela s.r.o. zamerala na uspokojovanie…

(5/5) 1 referencií
SMD LED Žiarovky

LED žiarovky a LED pásky do každej domácnosti, LED žiarivky do každej kancelárie a obchodu. Náš…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím