Nastupuje éra inteligentných elektroinštalácií

Dom a byt:Aj Váš byt bude stále fit

Marek 03.02.201514138

Nastupuje éra inteligentných elektroinštalácií

Pri novostavbách rodinných domov, polyfunkčných objektoch si už aj na Slovensku postupne získavajú svoje miesto inteligentné elektroinštalácie. Vyskúšajte kvality, ktoré prináša nová generácia elektroinštalácií. Patrik Fábric  zo spoločnosti Rikapro prináša komplexné zabezpečenie inteligentného osvetlenia na mieru. Čo všetko pod tým môžeme rozumieť?

Všetko pod jednou taktovkou

„Elegantný systém ovládania osvetlenia, kúrenia, vzduchotechniky a iných elektrických zariadení pomocou dátovej zbernice bez potreby počítača v závislosti od intenzity svetla, vetra, tepla, času a želania užívateľa,“ tak  predstavuje inteligentné elektroinštalácie Patrik Fábric  zo spoločnosti Rikapro. Ovládanie je jednoduché, intuitívne a všetko máte doslova pod palcom. Inteligentné inštalácie sa vyznačujú aj unikátnym komfortom používateľského prostredia. Klienti majú možnosť riadenia zvolených zariadení, kúrenia, závlahy cez telefón – možnosť spätnej poplachovej, či stavovej informácie napríklad na mobilný telefón užívateľa,“ hovorí Patrik Fábric. Bonusom pre tých, čo chcú žiť zdravo je aj ovládací signál, ktorý nezamoruje elektromagneticky (tzv. elektrosmog) okolie na rozdiel od klasických spínačov.

Staňte sa súčasťou neobmedzených možností

Inteligentné elektroinštalácie prinášajú takmer neobmedzené možnosti pre riadenie rodinných domov a menších budov. Zaujímavou pre všetkých milovníkov svetelných efektov ja unikátna možnosť vytvárania svetelných scén a ich riadenia, programovania a stmievania. Zaujímavou možnosťou pre zvýšenie bezpečia je aj pripojenie na bežnú zabezpečovaciu signalizáciu – poplachová kombinácia.

Pri inteligentných inštaláciách sa využíva zbernicové pripojenie všetkých komponentov. Hrubé elektroinštalačné káble sú nahradené tenkými dátovými rozvodmi. Takýmto riešením môžete ovládať ktorýkoľvek spotrebič z každého miesta a je len otázkou naprogramovania, či budete ovládať zásuvky, svetlo, klimatizáciu, žalúzie alebo sa rozhodnete pre zalievanie trávnika,“ vysvetľuje Patrik Fábric  zo spoločnosti Rikapro

 

Vyberte si kvalitu, oplatí sa to.

 

Spoločnosť Rikapro sa nešpecializuje výlučne len na inteligentné inštalácie, ale na elektroinštalácie akéhokoľvek druhu. V ich prospech hovorí aj 5 zásad, ktorých sa držia:


Prečo elektroinštalácia od nás ?

  1. - počas našej práce udržiavame čistotu a poriadok

  2. - vývody jednotlivých elektrických okruhov podrobne značíme v rozvádzači (rýchla orientácia v prípade ďalšej práce na elektroinštalácii)

  3. - poskytujeme rozsiahle poradenstvo v oblasti elektro

  4. - naše zákazky sú vždy tvorené s prihliadnutím na vyvážený pomer kvalita/cena

  5. - nami dodané koncové prvky (spínače, zásuvky, svietidlá, atď. sú za výhodnejšie ceny ako MOC) 

Komentáre Disqus.
(5/5) 1 referencií
RiKaPro

Väčšina z nás si už vôbec nedokáže predstaviť svoj život bez elektriny. Preto keď potrebujete…

andriel

1 2363

rekonštrukcia osvetlenia v…

Vynikajúca práca, profesionalita, komunikácia, poradenstvo, ceny aj platobné…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím