Historické brány s najmodernejšou technikou

Dom a byt

Marek 04.05.201512479

Historické brány s najmodernejšou technikou

Skĺbenie krásy čistého kovaného umenia s modernými technológiami prináša skvelú možnosť, ako mať tradičné historické oplotenie napríklad aj na automatické otváranie. Brány na mieru, podľa predstáv a na celý život. Taký je dnes moderný trend, ktorý predstavuje Ondrej Hatvanský  zo spoločnosti Britakov.

 

Ideálne? Určite na mieru!

Kované brány sú nadčasové. Môžu byť historické aj ultra moderné. Vizáž dokáže byť variabilná, hoci moderné systémy otvárania aj na diaľkové ovládanie nie sú prekážkou pre skutočne historické skvosty. „Pri každej bráne prechádzame s klientom jeho predstavy. Vytvoríme návrh, následnú vizualizáciu a nakoniec ju pretavíme do kovu,“ hovorí o ceste ku krásnej  kovanej bráne Ondrej Hatvanský. Zároveň dodáva, že ako kováč sa vyhýba akýmkoľvek polotovarom z Poľska. Za svojou prácou si preto stojí do posledného detailu.

Tradícia kovu

Firma Britakov si zakladá predovšetkým na tradičnom prevedení kováčskeho umenia. Kováčstvo bolo už tradične považované za jedno z najstarších remesiel na svete. „Kováčov si odpradávna vážili na celom svete pre ich zmysel vytvoriť z chladného kusu železa najrozmanitejšie funkčné a estetické výrobky. Pri našej výrobe zachovávame tradičné postupy ručného kovania v ohni. Dôraz kladieme na precízne prevedenie každého detailu,“ hovorí Ondrej Hatvanský.

Výrobok sa konzultuje priamo u zákazníka

Ak sme hovorili o tradícii, tak tradičným spôsobom, ako pristupuje  Ondrej Hatvanský k svojim klientom je predovšetkým osobitý prístup. Či už ide o ploty, alebo aj klasické zábradlia do domov. „Navštívime zákazníka, prejdeme si jeho predstavy, všetko zmeriame a pripravíme návrhy. Problémom pre nás nie je pripraviť zábradlie z akéhokoľvek materiálu, dokonca aj z viacerých typov materiálu,“ hovorí Ondrej Hatvanský.

Všetko na mieru

Vo firme Britakov je základom precíznosť, ale samozrejme aj užívateľské pohodlie a práca na mieru. Tú uplatňujú aj pri garážových bránach na mieru s rolovacím systémom, tak aj pri kovaných posteliach. Široké portfólio len dokazuje, že kováči to so svojim umením skutočne vedia.  

 

 

 

Komentáre Disqus.
(4.3/5) 7 referencií
Britakov

Kováčov si odpradávna vážili na celom svete pre ich zmysel vytvoriť z chladného kusu železa…

Kované doplnky

Kovaná brána zdobená prebýjanými tyčami,kované číslo domu. Kované obruče na…


Čítajte ďalej

Novú bránu, alebo plot si môžete zaobstarať aj počas zimy!

Dom a byt:Rekonštrukcie domácností

Novú bránu, alebo plot si môžete zaobstarať…


03.10.201612479

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím