Čo je dobré vedieť pred rekonštrukciou kúpeľne

Dom a byt:Vaša nová kúpeľňa

Marek 26.04.201515627

Čo je dobré vedieť pred rekonštrukciou kúpeľne

Skôr ako sa pustíte do búrania, či stavby nového priestoru, je vhodné mať jasno vo veciach, ktoré chcete. To radí aj Rastislav Bumbera zo spoločnosti BUREX. Nie je nič horšie, ako meniť stratégiu počas začatého diela. Ako sa teda pripraviť na rekonštrukciu?

Správne zrkadlá

Dobré zrkadlo je základom každej kúpeľne. „Radím zrkadlá veľké. Nielenže sú potrebné pri každodenných činnostiach, ale veľmi pekne vedia opticky zväčšiť priestor,“ radí Rastislav Bumbera. Zároveň dodáva, že na zrkadle do kúpeľne netreba šetriť a vybrať si typ vhodný do vlhkého prostredia. V opačnom prípade začne zrkadlo  rýchlo černieť.

Myslite na osvetlenie

„V kúpeľni bude potrebné mať naozaj viac svetla, keďže obvykle nedisponuje svetlom prirodzeným. Treba na to pamätať pri voľbe vhodného osvetlenia. Čoraz obľúbenejšie v kúpeľniach sa stávajú aj podsvietenia samotných zrkadiel,“ hovorí Rastislav Bumbera. Využite aj takúto možnosť a nechajte si poradiť, čo je v kurze.

Stavba podľa projektu

Pred samotnou stavbou je dôležité pamätať na projekt. Všetko prehľadne zakreslené pomáha skrátiť čas rekonštrukcie a rovnako sa vyhnúť nespokojnosti.

5 dní a dosť

Rastislav Bumbera hovorí, že pracuje so stabilnou partiou vyškolených odborníkov, čo mu umožňuje realizovať rekonštrukcie bytových jadier do piatich pracovných dní a na kľúč. Žiadne starosti samotného zákazníka, všetko preberie v tip – top stave. To je základom spokojnosti aj radosti z nového diela.

Rekonštruujte uvážene

Spoločnosť BUREX sa špecializuje na komplexné rekonštrukcie bytov aj kúpeľní. Preto radia rekonštruovať premyslene. Je vždy vhodné, ak postup rekonštrukcií konzultujete s odborníkom. Je totiž vhodné mať systém prerobenia podláh, kúpeľne, či maľovania izieb. Premyslený systém dáva možnosť rekonštruovať efektívnejšie a rýchlejšie. Firma BUREX sa špecializuje na rekonštrukcie v oblasti východného Slovenska, ale tím profesionálov vie zabezpečiť aj v Bratislave, či na iných miestach republiky.

 

 

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 20 referencií
Burex

Naša firma ponúka rekonštrukcie bytových jadier, kúpeľni a interieru bytov v celej Slovenskej…

Košice pri Galérii

Kompletná rekonštrukcia 3 - izbového bytu v Košiciach ... Doba rekonštrukcie…

Rekonštrukcia kúpeľne

Rekonštrukcia kúpeľne

barny

1 241

Rekonštrukcia kúpeľne

Firma , ktorá napriek drobným nepredvídateľným okolnostiam dodrží sľúbený…

Burex
5/5 20 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím