Centrálny vysávač zabezpečí dokonalé vysávanie

Dom a byt:Vzduchotechnika a klimatizácie

Marek 14.04.201516993

Centrálny vysávač zabezpečí dokonalé vysávanie

Netreba dvakrát pripomínať, že medzi víkendovými činnosťami vysávanie práve nevedie v rebríčku obľúbenosti. Vďaka centrálnemu vysávaču môžete vysávať lepšie, výkonnejšie, menej často aj bezhlučne. Ideálna voľba pre ľudí, ktorým neustále behanie s vysávačom vysáva nervy.

Vyššia efektivita

Celý systém centrálneho vysávača je postavený na filozofii kvalitnejšieho vysávania miestností. Účinnejšie vysávanie je zabezpečené tým, že agregát nie je priamo v miestnosti a preto nevracia malé prachové častice nazad. Pocit čistoty vydrží dlhšie. Ing. Dalibor Stopka zo spoločnosti Vetranie DM hodnotí centrálny vysávač:

 - šetrí svojím užívateľom čas

- zvyšuje efektivitu upratovania 

- zhodnocuje nehnuteľnosť 

- predovšetkým však vytvára hygienické životné prostredie v domácnosti 

Žiadne starosti

Žiadne prenášanie, žiadne komplikovanie ťahanie šnúry, v každej izbe stačí pripojiť iba hadicu k výstupu vysávača. Vysávacia hadica nie je ťažká a pri dĺžke napríklad 9 m postačí pri väčšine rodinných domov jedna alebo dve zásuvky na poschodí. Pre ešte väčšie pohodlie je k dispozícii aj samonavíjacia hadica VROOM. Takýto systém je vhodný na udržiavanie čistoty tam, kde je nutné často upratovať. Stačí ju iba vytiahnuť, rýchlo upratať a znovu ju zasunúť,“ ozrejmuje výhody  Ing. Dalibor Stopka. Navyše hadica v stene je vždy pripravená na okamžité použitie a nezaberá žiadne miesto.

Systém fungovania je jednoduchý

Nejde o žiadny komplikovaný mechanizmus. Systém centrálneho vysávania priblížil  Ing. Dalibor Stopka zo spoločnosti Vetranie DM: „V garáži alebo technickej miestnosti je osadený sací agregát (navrhuje sa vždy podľa dĺžky potrubia) a od neho je potrubie rozvedené k jednotlivým vstupom (zásuvkám). Dodáva, že montáž sa dá zvládnuť za veľmi krátku dobu. Problémom nie je ani svojpomocná inštalácia, ale v prípade potreby zabezpečí  Ing. Dalibor Stopka k dodanému vysávaču aj profesionálnu inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Prirodzene inštaláciu centrálneho vysávača a rozvodov je praktickejšie riešiť počas väčších rekonštrukcií, či priamo pri stavbe rodinného domu.

Riešenie aj pre paneláky

Centrálny vysávač je vhodným riešením pre rodinné domy, ale aj do paneláku, kde sa dá jeho výstup pohodlne umiestniť napríklad na balkóne. Poslúži aj vstavaná skriňa, alebo špeciálny priestor. Stačí sa rozhodnúť.

 

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 3 referencií
VETRANIE DM

Spoločnosť VETRANIE DM, s.r.o. bola založená v roku 2007 pričom naše skúsenosti sme nadobúdali už…

Randa

1 7206

montáž klimatizácie

Firma Vetranie DM, mi namontovala klimatizáciu aj napriek mnohým odmietnutiam…

Klimatizácia a vetranie obchodných…

Klimatizácia a vetranie obchodných priestorov

Hala Viena Martin

Vetranie a klimatizovanie Výrobno skladovej haly Viena International v Martine

VETRANIE DM
0/5 3 hodnotení

Čítajte ďalej

Na čom sa pri kúpe klimatizácie dá ušetriť a na čom nie

Dom a byt:Chladíme v lete

Na čom sa pri kúpe klimatizácie dá ušetriť a…


15.06.201716993

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím