Predstavujeme unikátnu technológiu bezprašného stierkovania

Dom a byt:Aj Váš byt bude stále fit

Marek 03.02.201514390

Predstavujeme unikátnu technológiu bezprašného stierkovania

Žiadny prach, žiadne brúsenie, iba pekné a hladké steny doslova na počkanie. Hladké stierky sú trvácnejšie a kvalitnejšie ako klasické, pritom ich možno nanášať úplne bezprašne. Odpadá upratovanie, prach a čo je najlepšie? Cenovo sú porovnateľné s tými, čo sa nanášajú bežne.

Technológia víťazí nad klasikou

Miroslav Lincényi sa zaoberá technológiou bezprašnej stierky už niekoľko rokov, hoci v našich končinách sa tejto metóde stierkovania venuje len málo spoločnosti. „Ide o technologický náročný proces. Stierka sa nanáša v troch vrstvách a je naozaj krásne hladká. Možno ju robiť za bežného chodu domácnosti, prakticky netreba ani žiadne zakrývanie, či následné upratovanie. Prístup si však vyžaduje  zručnosť a rozhodne s touto technológiou nemôže pracovať začiatočník. Vyžaduje si to kus skúseností, no efekt je unikátny,“ hovorí Miroslav Lincényi. Kto si nechal v byte naniesť stierky, vie, že bežne ide o záležitosť, ktorá si vyžaduje dlhé hodiny driny a čistenia. Pri bezprašnej technológii toto všetko odpadá.

Úspora času

Okrem usporenia času za čistenie je bezprašná stierka hotová omnoho rýchlejšie ako klasika. Miroslav Lincényi hovorí: „Vďaka technológii je bezprašná stierka hotová približne za jeden deň pre celú izbu a v stave, že je pripravená na nanášanie náteru, či tapety. Technológia nám umožňuje nanášanie vrstiev jednu na druhú a tak odpadáva schnutie ako to poznáme bežne.“

Lepšia trvácnosť

Zdá sa, že bezprašná stierka len tak hýri pozitívami. Ďalšou jej prednosťou je väčšia odolnosť. Miroslav Lincényi za roky skúseností potvrdil, že bezprašná stierka je na nerozoznanie od klasickej, akurát je tuhšia, pevnejšia a tým pádom viac vydrží. „Bezprašná stierka je odolnejšia voči oderu aj poškodeniu,“ dodáva Miroslav Lincényi.

Cena je ako za klasiku

Po všetkých výhodách bezprašnej stierky sa zdá, že ide o prémiový artikel pre horných desať tisíc. Miroslav Lincényi nás presviedča o opaku: „Cenu bezprašnej stierky môžeme porovnávať s klasickou. Materiál na bezprašnú stierku je finančne náročnejší, ale spotrebuje sa ho menej ako v klasickom prípade. Preto sa môžeme baviť v porovnateľnej cene za meter štvorcový.“ Je ešte dôvod pre ktorý by ste chceli mať doma klasickú brúsenú stierku? Bezprašná technológia opäť posúva úroveň bývania inam a vy môžete byť opäť o niečo modernejší. 

Komentáre Disqus.
(2.9/5) 2 referencií
akonove

Dodávateľ ukončíl svoju činnosť. Poradíme...Pomôžeme... Navrhneme...Zrealizujeme... Vy viete čo..…

moncici

1 1898

Rekonštrukcia kúpeľne

Presne podľa požiadaviek zrealizovali rekonštrukciu kúpeľne a WC. Naviac…

Martin Chyla

128 281

spolupráca

Pán Miroslav Lincényi, nemá problém sa s vami dohodnúť na čomkoľvek a následne…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím